Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİR AŞK MEKTUBU (1 Kullanıcı)

_berna

Kayıtlı Kullanıcı
___BİR AŞK MEKTUBU___
(erzurumlu ibrahim hakkı hz.lerinin istanbulda iken eşi zeliha hanıma yazdığı mektup)

ve izzetli,hürmetli,gayretli,şefkatli,güzel yüzlü,şirin sözlü,melek huylu,çelebi kollu,nazik belli,şirin yıldızlı,has ve talihim,oğlımun annesi,gönlümün cananesi,inci tanesi,hatunum ve hanımım küçük kadın zeliha hatun huzurunda candan selamlar ve gönülden dualar edip,ol mülayim hatrını kat kat sual ederiz...ALLAHın birliğine emanet veririz..
benim küçük kadınım,emektarım,ne keyiftesin,ne haldesin,ne demdesin?neyliyorsun,ne işliyorsun?iyimisin ,hoşmusun?ALLAH yardımcın olsun.
kendin uşak(küçük)iken uşak hizmetine düştün..allah emeklerini zayi etmesin.tanrı seni bana bağışlasın..bir dahi dünya gözü ile görüşmek müyesser eylesin,
AMİN!
acep cihanda senin gibi varmıdır?
zeliha'm...
zeliha'm...
o tatlı canını seveyim..o ttatlı bakışlarını seveyim..hiç fikrimden gitmezsin,böylece ayan gönlümde durursun maşallah! maşallah!
benim nazlı aşıkım,senin için yollarda ve istanbulda besteler yazıyorum..öğreniyorumki inşallahgelende seninle ses sese verelimde çok türlü besteler,güzel kitaplar okuyalım... ALLAH TEALA'ya aşık olalım..
sefalar edelim..

bir küçük kadın gördüm,hemen sana benzettim,selam sabah ettim.sesi dahi sana benzerdi,senin hatrın için sokak ortasında ona yarenlik edip ahvalini sordum.. bir ihtiyar kocası varmış zindanda,ona ekmek götürmüş.on kuruş borcunu verip onu halas edip sevabını sana bağışladım.ALLAH(cc) senden razı olsun .zira ben senden gök dolusu razıyım...ALLAH şeyh osmanı bize bağışlasın..amin!ve cümle küçük kadınlar sana kurban olsun!ve büyük kadınlar bacılarına kurban olsun!benim hakkımda siz bana dünyada yetersiniz..

vera nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİR AŞK MEKTUBU

çok müthiş allah razı olsun bu ne sevgi bu ne saygı nerede şimdi böyle düşünceli erkekler cenab ı hak hayırlı insanlarla karşılaştırsın cümlemizi

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt