Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir annenin yavrusu için verdiği mücadele (1 Kullanıcı)

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
maymu_01.jpg

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
canim yaa kiyamam ben ona:( iste annelik boyle birsey.. eger hayirli analardan olabileceksek bizede nasip etsin... uff o insanlarada kizdim azcik yardim etselerya izleyeceklerine...:(

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm.nasıl bir güzellik örneğidir.ister hayvan olsun ister insan canı pahasına nasıl mücadele ediyor yavrusu için ona zarar gelmesin diye.kıyamam ben onlara .cakdoc kardeşimni dediği gibi insanlar neden bakmış ama yardım etmemiş acaba.yazık hayvan orda minnacık yavrusu için mücadele veriyor.ALLAH'a emanet olun.

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
insanlar herhalde birazda fotoğrafı çeken şahsa bakıyorlar...

buda bişey mi hatırlarsınız afrikalı bir çocuk vardı akbaba bekliyordu da fotoğrağ çkmek uğruna yardım bile etmemişti :mad:

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm.ama yazık orda birisinin insanlık namına yardım etmesi gerekiyor bence .kıyamam nasıl korkmuş annesine sarılmış son fotoğrafta.allaha emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt