Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİLGİ İSTİYORUM (1 Kullanıcı)

evindar

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle BERAT KANDİMİZ mübarek olsun.Bütün islam alemi ve müslüman kardeşlerimize hayırlara vesile olmasını YÜCE YARATICIMIZ ALLAH-Ü TEALADAN diliyorum...

Sorum ise şu kardeşlerim; ben geçen sene temmuz ayında namaz kılmaya başladım.Kılamadığım namazları kılmak istiyorum bu namazların hesabını neye göre yapmam lazım.

Bilgi verecek kardeşlerimden şimdiden ALLAH RAZI OLSUN...

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİLGİ İSTİYORUM

S.A. SEVGİLİ KARDEŞİM SİZE ŞÖYLE İFADE EDEYİM Kİ...

KILMADIGINIZ NAMAZLARINIZAN BULU ÇAĞINDAN İLK BAŞLADIGINIZ ZAMANDAN İTİBAREN HESAPLANIR. YALNIZ HANIM KARDEŞLERİMİZ DAHADA İYİ AYDINLATIR ZİRA SİZLERDE Kİ HASTALIK DURUMUNUN HÜKMÜNÜ BİLMEMEKTEYİM...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ABLACIM NAMAZININ KAZALARINI KILARSIN BİDE RABBİM MÜBAREK GELER VERMİŞ BİZLERE O GECELERDE KAZA NAMAZLARINI KILARSIN.

ESKİDEN İNSANLAR 100 YILDAN FAZLA YAŞARLARMIŞ VE SAHABELER PEYGAMBERİMİZE SORMUŞLAR O İNSANLAR UZUN YAŞARLARMIŞ VE HALİYLE DAHA ÇOK SEVAP KAZANIYORLARMIŞ.PEYGEMBER EFENDİMİZ RABBİM BİZLEREDE MÜBAREK GECELER VERDİ VE KADİR GECESİNDE YAPILAN İBADETLER BİN YILDAN DAHA HAYIRLIDIR.ZATEN BAYANLAR HASTA HALİNDE KILAMADIKLARI NAMAZLARIN KAZASINI YAPMAZLAR.YANİ GÜNLÜK BEŞ VAKİT NAMAZDA KAZA MANAZLARIMIZI KILSAK VE BU MÜBAREK GECELERDE KAZA NAMAZLARIMI KILSAK İNŞ RABBİM KABUL BUYURUCAKTIR.

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuda çok fazla bilgim olmasa da duyduğumu aktarmak istedim. Benim bir yakınım hesaplamıştı ve bu şekilde kazalarını tamamlamıştı diye biliyorum. Bu da mümkün değil mi?

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuda çok fazla bilgim olmasa da duyduğumu aktarmak istedim. Benim bir yakınım hesaplamıştı ve bu şekilde kazalarını tamamlamıştı diye biliyorum. Bu da mümkün değil mi?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt