Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

beyınlerimizi işgal ettitmeyelim (1 Kullanıcı)

hayriye3008

Kayıtlı Kullanıcı
Ey müslüman kardeşlerim;önemli olan toprakların işgali değil,beyinlerin işgali.yüce rabbim gün gelecek toprağı,dağı,denizi dümdüz edecek.yeri göğü birbirine yapıştıracak.bizler beyinlerimizi işgal etmelerine izin vermeyelim.gözümüzü boyamalarına müsade temeyelim.boykot edin tüm kafiri.hiçbir malını evinizin kapısından geçirmeyin.sakın,mümin kardeşlerim yalvarıyorum size.

sizi kandırmalarına izin vermeyin.yok aile koruma kalkanıymış,yok efendim herşey bir liraymış.vay neymiş bir alana öbrü bedavaymış.alana yanında bardakmış,çardakmış.

bedava kapınıza getirseler bile kafirin malını,kafire silah,bomba olarak dönecek,onları bir devlet yapacak ekonomiyi oluşturacakhiçbirşeye elinizi sürmeyin ne olur yalvarıyorum size.allah'ın izniyle birgün bu kan dursa bile,yapılan bu zulmü unutmayalım.

kafirin oyununa gelip beyinlerimizi işgal ettirtmeyelim.bizler islamı hakkıyla yaşayan gerçek müslümanlar olarak vereceğimiz beş kuruşun bile nereye gittiğine dikkat edelim!...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Ey müslüman kardeşlerim;önemli olan toprakların işgali değil,beyinlerin işgali.yüce rabbim gün gelecek toprağı,dağı,denizi dümdüz edecek.yeri göğü birbirine yapıştıracak.bizler beyinlerimizi işgal etmelerine izin vermeyelim.gözümüzü boyamalarına müsade temeyelim.boykot edin tüm kafiri.hiçbir malını evinizin kapısından geçirmeyin.sakın,mümin kardeşlerim yalvarıyorum size.sizi kandırmalarına izin vermeyin.yok aile koruma kalkanıymış,yok efendim herşey bir liraymış.vay neymiş bir alana öbrü bedavaymış.alana yanında bardakmış,çardakmış.bedava kapınıza getirseler bile kafirin malını,kafire silah,bomba olarak dönecek,onları bir devlet yapacak ekonomiyi oluşturacakhiçbirşeye elinizi sürmeyin ne olur yalvarıyorum size.allah'ın izniyle birgün bu kan dursa bile,yapılan bu zulmü unutmayalım.kafirin oyununa gelip beyinlerimizi işgal ettirtmeyelim.bizler islamı hakkıyla yaşayan gerçek müslümanlar olarak vereceğimiz beş kuruşun bile nereye gittiğine dikkat edelim!...

hayriye3008

Kayıtlı Kullanıcı
evet nur_u secde kardeşim böyle daha iyi olmuş

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt