Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Besmele Virdi (1 Kullanıcı)

FEYZAADALI

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleyküm Kardeşlerim Herzaman Söylüyorum Ben Dualarin Gücüne çok Fazla Inanirim Rabbimin Izni Ileyine Bir Dua Ile Iyileştim
Ve Bu Duayi Sizlerle Paylaşmak Istedim.
Ben Zaten çok Zor Ve Tehlikeli Bir Hamilelik Geçiriyordum. Birde Hani Sakinan Göze çöp Batarmiş Hesabi Düştüm Arka Kaburga Kemiklerim Kirildi. çok Acili Uzun Zaman Geçirdim 1 Ay Yatamadim Oturduğum Yerde Uyudum Kendi Başima Asla Hareket Edemiyordum.bu Arada Eşimin Arkadaşi Bana Okumam Için Bir Kitap Göndermiş (allah Ondan Razi Olsun Binlerce Kez.)
Seyyid Abdulkadir Geylani H.z. Salavat Ve Evrad Kitabi.
Içinde çok Kiymetli Dualar Var. Ben Besmele Virdini Okudum Sabah Uyandiğimda Kendimde Bir Değişiklik Hissettim. Ikinci Gün üçüncü Gün Dördüncü Gün Yatağimi Topladim. şimdi Kendim Yatabiliyorum 2 Gündür Artik Kendi Başima Yardim Almadan Yattiğim Yerden Kalka Biliyorum.bu Bence Duanin Gücü Elbetteki öncelik Rabbimin Izni Ve Rizasi Ayrica Bu Sitedeki Siz Kardeşlerimin Ettiği Dualarda Buna Sebbep. Işte Sonuç Hep Yapilan Dualara Geliyor. Inşaallah Asla Dua Etmeyi Birakmiyalim Ben Ettim Kabul Olmadi Demiyelim Vakti Saati Gelince Rabbim Mutlaka Hayir Dualari Kabul Ediyor.a.e.o.

kibaraggul

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle geçmiş olsun yaradana şükürler olsun ki .daha iyisiniz.O duayı yazarmısınız?
İmkanınız varsa tabi..Hoşçakalın...ALLAH'a emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt