Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benim için de dua bi dua eden olurmu acaba?? (1 Kullanıcı)

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı

peygamber efendimiz birbirinizi sevebileceğimiz şeyin birbirimize selam vermekle başladığını buyuruyor

bu yüzden selamla başlıyorum

cümleten selamün aleyküm.....

bende aranıza yeni katıldım benim içinde dua eden olurmu burda acaba hem bana dua edene bende dua ederim inanın hatta ben bana dua etmeyenede dua ederim yeterki isteyin....

şimdiden rabbim hepinizden razı olsun...

selam ve dua ile......

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
Allah gonlunuzde ne varsa size onu nasip etsin kardesim rabbim iki cihan saadeti nasip eylesin amin amin amin...

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam allahım hakkınızda hayırlısını versin....amin..

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz.......

senin için Ya VeDUD OKUDUM 100 Tane Rabbim kabul etsin üyeliğin daim olur inşallah selametle.......

acmiyy

Kayıtlı Kullanıcı
selamin aleykum kardesim hosgeldiniz insallah Allah sizden razi olsun selam ve dua ile...

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
cümleten aleyküme selam.tabi ederim ALLAH sizi hiç yanlız bırakmasın
sizde bana dua edin olurmu kardeşim
pazartesi 2.sınavlarım başlıyor
:a07::a07:

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim hoş geldin üyeliğin daim olsun inşaallah rabbim hayırlı dualarını kabul eylesin

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim. Sen bize dua etmesen bile, biz senin için ederiz inşaALLAH. Çünkü; bu işlerde karşılık beklenmeden yapılırsa bence daha güzel olur.

Selam ve dua ile...

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
hay maşallah ya ne güzel insanlar var burda allah hepinizden kat kat razı olsun yüreğinize sağlık rabbim gönlünüze göre versin inaşallah rabbim dua dua dostluğumuzu kabul etsin inşallah burda çok sevindirdiniz beni sınavı olan kardeşim allah yar ve yardımcın olsun inşallah zihinini açık tutar rabbim başarılar dilerrim hepiniz sağolun varolun tekrar rabbim sizlerden razı olsun.........

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
hay maşallah ya ne güzel insanlar var burda allah hepinizden kat kat razı olsun yüreğinize sağlık rabbim gönlünüze göre versin inaşallah rabbim dua dua dostluğumuzu kabul etsin inşallah burda çok sevindirdiniz beni sınavı olan kardeşim allah yar ve yardımcın olsun inşallah zihinini açık tutar rabbim başarılar dilerrim hepiniz sağolun varolun tekrar rabbim sizlerden razı olsun.........

rabbim cümlemizden razı olsun inşaallah kardeşim

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz
Rabbim size dert sıkıntı vermesin
hayır kapılarını açsın inşallah

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleyküm selam kardeşim.hoş geldiniz.rabbim yar ve yardımcınız olsun herzaman.selametle

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim razı olduğu kullarından eylesin

rabbim razı olduğu kullarından eylesin

aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz.......

senin için Ya VeDUD OKUDUM 100 Tane Rabbim kabul etsin üyeliğin daim olur inşallah selametle.......

allah razı olsun kardeşim bende senin için 33 selavat getirdim efendimizin şefaatine nail olabilmek dileğiyle allah emanet ol...

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim. Sen bize dua etmesen bile, biz senin için ederiz inşaALLAH. Çünkü; bu işlerde karşılık beklenmeden yapılırsa bence daha güzel olur.

Selam ve dua ile...

haklısın kardeşim iyilik yap denize at malik bilmezse halık bilir rabbim yar ve yardımcınız olsun allah emanet...

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
Allah gonlunuzde ne varsa size onu nasip etsin kardesim rabbim iki cihan saadeti nasip eylesin amin amin amin...

amin kardeşim rabbim sizlere sıkınıt göstermesin hakkınızda hayırlısı ne ise onu versin allah razı olsun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt