Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

benim cenazem (1 Kullanıcı)

_diyar

Kayıtlı Kullanıcı
ben ailemden 10 yıldır uzakta yaşamak zorunda kalan biriyim 28 yaşında bir erkeğim çok zorluklar yaşadım ve halla yaşıyorum keşke ailemin yanında olsaydım iki gözüm kör olsaydı benim yani anlayacağınız hayat benim için çok zor hem çok yalnızım hemde mağrur briyim .Geçen akşam bir rüya gördüm rüyamda benbeyaz büyük bir duvar vardı duvarın arkasında uzun kavak ağaçları verdı ağaçlar görünmüyordu ama gölgeleri duvarı kaplamıştı o duvarın altında L şeklinde bir tabut vardı bembeyaz örtüylen örtülmüş bir tabul tabutun bir kısmı uzun bir kısmı kısaydı L harhine benziyordu ama bembeyazdı tabutta ben vardım ölmüştüm kimseler yoktu çok yalnızdım ve korkuyordum hiçkimse yoktu ama sonunda o beyaz duvarların cami duvarları olduğunu anladım cenazem yeni yıkanmıştı ve o tabutta bekliyordum bazzan aklım başımdan gidiyordu bir hiçliğin içindeydim orada sadece cenazemi görüyordum düşünemiyordum uyku gibi değildi bir boşluktu yok olmuştum sadece görüyordum ama düşünemiyordum sonra aklım başıma geliyordu cenazemi kimse bilmiyordu sanki bir hazırlık olacaktı cenazem için sadece büyük annemin haberinin olduğunu düşünüyordum ailemin haberi yoktu birde annemin nasıl telaşlanacağını aklımdan geçiriyordum seziyordum sanki çok tuhaf bir duyguydu yok olmuştum hoşuma gitmişti ama ben çok korkmuştum yok olmuştum ve cenazem orda tek başınaydı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt