Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

benim bacım ! (1 Kullanıcı)

tebessumd

Kayıtlı Kullanıcı
Şurası unutulmamalıdır ki, benim bacım, paha biçilmez değerdeki varlığını, şeytani gözlerin iğrenç bakışlarından korumak için giyindiği simsiyah çarşafıyla, imanla atan kalbiyle, irfanla çalışan aklıyla ve tavizsiz vakur karakteriyle eşsiz bir âbidedir.

Arkasına sığındığı örtü onun esaret zinciri değil, hürriyet belgesidir.

Evinde oturup sokaklara çıkmaması, açılıp saçılmaması onun kokuşmuşluğuna değil, korunmuşluğuna, asaletine ve temizliğne delalettir.

Kocasının getirdiği parayı yemesi, onun kapıdan karşılayıp güleryüzle içeri alması ekonomik bir zillet değil bilakis, ideal işbölümünün gereklerini yerine getirmesidir.

O, alacağı bir kaç kuruş için, yolda, otobüste perişan olan; işyerinde ezilen, bazan da süflîleşen çağdaş kadından çok daha farklıdır.

Onun oturuşu miskince bir bekleyiş değil büyük bir istikbale hazırlanıştır.

Geleceğin mücahid erlerine ana olma istikbaline.

O, Rabb'inin kendisine verdiği haklardan memnun ve fazlasıyla razıdır.

Kafirlerin daha büyük değerlerini elinden çekip almak için yem olarak önüne sürdükleri sahte hürriyetlere, haklara ihtiyacı yoktur.

Çünkü o, hiç bir sistemin yapamıyacağı kadar hür, hiç bir mükafatın edemiyeceği kadar mutludur.

O benim bacımdır.

Onun namusunu korumak ve islâm'ın koyduğu ölçüler dahilinde muhafaza etmek benim görevimdir.

O, benim bacımdır. Onun namusunun dokunulmazlığı vardır. Namusunun ve namusuna gelinceye kadar en ufağından en büyüğüne bütün değerlerinin...

Onun dokunulmazlığının garantisi kalbimizdeki sönmez inancımızdır.

nohco

Kayıtlı Kullanıcı
RE: benim bacım !

[Şehide Havva Barayev, 19 yaşında. Havva, patlayıcılarla yüklü bir aracı, Alkhan Kala'daki bir Rus Özel Kuvvetler binasının merkezine sürüp infilak ettirmek suretiyle şehid oldu.

"Ne yaptığımı biliyorum. Cennet'in bir bedeli var ve ümit ediyorum ki, bu yaptığım, benim Cennet için ödediğim bedel olacak." La ilahe illallah muhammeden resulullah
Havva Barayev, Hicab(Örtü)'ın Kılıcı

ALLAH TAN YANA OLANLAR ZALIMIN ZULMUNU KABULLENMEYECEKLERDIR
BOYLE BACILARIMIZDA VAR SAHID OLUN MUSLUMANLAR SEHIDEDIR INSALLAH

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
RE: benim bacım !

tebessumd yazdı:

Arkasına sığındığı örtü onun esaret zinciri değil, hürriyet belgesidir.

emeğinize sağlık kardeşim evet biz her ne olursa olsun Rabbimizin emri ve rızası için onun gururla taşımaya devam edeceğiz.. Allah razı olsun paylaşım için. dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt