Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benide Aranıza Alır mısınız? (1 Kullanıcı)

Gül_NEBİ

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm abilerim ablalarım.Artık ben de bu aileye katıldım.Rabbim hayırlı etsin:a12:

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam güzel kardeşim..
hoş geldiniz inşa-ALLAH.sitemizden daimen faydalanırsınız ve bizde sizin hayırlı paylaşaımlarınızdan faydalanırız(amin)
rabbim hak yolundan ayırmasın cümlemizi..
selam ve dua ile kardeşim.

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
vE ALEYKÜM SELAM KÜÇÜK KARDEŞİM.ARAMIZA HOŞGELDİN,SEFALAR GETİRDİN.ÜYELİĞİNİN HAYIRLI VE DAİM OLMASI TEMENNİM İLE.SELAMETLE KAL...B).

Gül_NEBİ

Kayıtlı Kullanıcı
bi kadın evde tek oturuyormuş şeytanda kadın kılıgına girmiş tık tık tık diye vurmuş kadında kimo ben yeni komşunuzum açarmısınız tamam diye seslenmiş girmiş komşu memnun oldum demiş saoll komşu diyer taraftanda kazanla ateş yanıyormuş ev shibi komşudaanlamış bunun şeytanoldunu demişki evsahibi demişki şu kazan yanıyormu demiş şeytanda gitmiş bakmış ordan evsahibimiz de arkasına tavay la vurmuş şeytanda kazanın içine düşmüş

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
bi kadın evde tek oturuyormuş şeytanda kadın kılıgına girmiş tık tık tık diye vurmuş kadında kimo ben yeni komşunuzum açarmısınız tamam diye seslenmiş girmiş komşu memnun oldum demiş saoll komşu diyer taraftanda kazanla ateş yanıyormuş ev shibi komşudaanlamış bunun şeytanoldunu demişki evsahibi demişki şu kazan yanıyormu demiş şeytanda gitmiş bakmış ordan evsahibimiz de arkasına tavay la vurmuş şeytanda kazanın içine düşmüş
:a15:
ÇOK GÜZEL CANIM BENİM:a15:

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
Bu arada hoşgeldin Sena nurum....:a35:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt