Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beni Hacca Gönderecekmiş (1 Kullanıcı)

Yasemin_şima

Kayıtlı Kullanıcı
Adı YASİN kendisi yeğenim olur.O bakmaya başladıgımda 40 günlüktü.ERKEN doğmuştu hayata tutunmaya çalışıyordu o hayata tutundu bende ona. Daha 5 yaşında vardı içinde PEYGAMBER efendimisin sevgisi ateşlenip kendinden geçtiğinde onu sayıklıyor onunla ilgili şeyler sorardı.Artık on buçuk yaşında rabbime şükürler olsun benim karşıma hep dinimizi öğreten kişiler çıktı karşıma ben öğremdim sonra ona ve kardeşine öğrettim.V artık o da namaz kılan ve islam emirleri araştırıp yerine getiren birisi oldu(çok şükür rabbime) muayyenesi ve konturolleri için istanbulda cuma günü beni aradığında çok heyacanlıydı.Sebebi ise BÜYÜYENE KADAR PARA BİRİKTİRİP BENİ,ANNESİNİ BABASINI,KARDEŞİNİ HACCA GÖTÜRECEKMİŞ DAHA SONRADA BENİ GÜL KOKULU EFENDİMİZİN KABRİ ŞERİFLERİNİ ZİYARETE GÖTÜRECEKMİŞ ÇÜNÜ ORAYI ZİYARET EDEN CENNETE GİRECEKMİŞ DİYE HEYACANLI HEYACANLI ANLATTI. Ben hayatımı onlara adadım ama değdi......Günlerdir söyledikleri aklıma geldikçe ağlıyorum rabbime binlerce kez şükürler olsun.RABBİM inşallah PEYGAMBER efendimize onu komşu eylesin(AMİN)inşallah en kısa zamanda annesi ve babasıda namaza başlayıp islam nuruyla nurlanırlar inşallah(AMİN)

_AyseNur_

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel bişey Allah sana ne kadar güzel bişey yasatmış gercekten degmiş yaptıklarına.. İnşallah hacca beraber gider hacı olursunuz:)

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN..
ANLADIĞIM KADARIYLA YEĞENİN ENGELLİ..BÜYÜK İHTİMALLE BEDENSEL..ÇÜNKÜ ZEKASINA DİYECEK YOK..MAŞALLAH..NE ÖĞRENDİYSE,ONU UYGULAMAK İSTİYOR..VE ÇEVRESİNDEKİ İNSANLARI KENDİSİNDEN ÖNCE DÜŞÜNÜYOR..
BUNDAN İBRET ALMAMIZ GEREKİR..İNŞALLAH KALPLERİ MÜHÜRLENENLERDEN OLMAMAK DUALARIMLA..
YEĞENİNİZE SELAMLAR..TEKRAR MAŞALLAH DİYORUM VE RABBİM ŞEVKİNİ ARTTIRSIN VE DAİM EYLESİN..:H

Yasemin_şima

Kayıtlı Kullanıcı
ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN..
ANLADIĞIM KADARIYLA YEĞENİN ENGELLİ..BÜYÜK İHTİMALLE BEDENSEL..ÇÜNKÜ ZEKASINA DİYECEK YOK..MAŞALLAH..NE ÖĞRENDİYSE,ONU UYGULAMAK İSTİYOR..VE ÇEVRESİNDEKİ İNSANLARI KENDİSİNDEN ÖNCE DÜŞÜNÜYOR..
BUNDAN İBRET ALMAMIZ GEREKİR..İNŞALLAH KALPLERİ MÜHÜRLENENLERDEN OLMAMAK DUALARIMLA..
YEĞENİNİZE SELAMLAR..TEKRAR MAŞALLAH DİYORUM VE RABBİM ŞEVKİNİ ARTTIRSIN VE DAİM EYLESİN..:H

S.A. YEĞENİM ASTIM,İMMÜN YETMEZLİĞİ(BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ YETMEZLİĞİ)BİR KULAKTA ORTA DERECEDE DUYMA KAYBI VE HİPERAKTİVETE TEDAVİSİ GÖRÜYOR.VE GERÇEKTENTE ÇOK ZEKİ HEM İSLAMİ KONULARDA HEMDE DERS KONULARINDA.BU ĞÜZEL DUALARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUN.RABBİM BİZİ CENNETİNDE KOMŞU EYLESİN HEPİMİZİ AMİN.RABBİMİN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN

Kaan Erdem

Yönetici
MAŞALLAH...ALLAH CC YOLUMUZDA DAİM ETSİN SABİT KILSIN..BİZLERİ ŞAŞIRTMASIN..OKUDUKÇA BEN DE ÇOK DUYGULANDIM HALİS NİYETİNDEN DOLAYI KARDEŞİMİZİN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM...YAŞAMIŞ OLDUĞU SIKINTILARININ DA İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ŞİFASINI BULUR..SABREDEN VE ŞÜKREDENLERDEN OLDUKÇA YAŞADIĞI VE YAŞAYACAĞI İMTİHAN SEBEPLERİNİN MÜKAFATINI İNŞALLAH ALIR...

SELAM VE DUA İLE KALIN..SELAMETLE...

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM Kardeşim ALLAH Yiğeninden de senden de razı olsun yiğeninin EFENDİMİZE olan sevgisine imrendim ve bir ricam olacak yiğeninden ne olur ALLAH AŞKINA benim içinde dua etsin

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

Yasemin_şima

Kayıtlı Kullanıcı
MAŞALLAH...ALLAH CC YOLUMUZDA DAİM ETSİN SABİT KILSIN..BİZLERİ ŞAŞIRTMASIN..OKUDUKÇA BEN DE ÇOK DUYGULANDIM HALİS NİYETİNDEN DOLAYI KARDEŞİMİZİN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM...YAŞAMIŞ OLDUĞU SIKINTILARININ DA İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ŞİFASINI BULUR..SABREDEN VE ŞÜKREDENLERDEN OLDUKÇA YAŞADIĞI VE YAŞAYACAĞI İMTİHAN SEBEPLERİNİN MÜKAFATINI İNŞALLAH ALIR...

SELAM VE DUA İLE KALIN..SELAMETLE...

AMİN KAAN KARDEŞ

Yasemin_şima

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM Kardeşim ALLAH Yiğeninden de senden de razı olsun yiğeninin EFENDİMİZE olan sevgisine imrendim ve bir ricam olacak yiğeninden ne olur ALLAH AŞKINA benim içinde dua etsin

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

RABBİM İNŞALLAH DUALARINIZI HAYIRLISI İLE KARŞILK VERSİN AMİN

elmedja

Kayıtlı Kullanıcı
MAŞALLAH ALLAH NAZARDAN KORUSUN...
YOLUNDA DAİM VE MUZAFFER EYLESIN İANŞALLAH..
RABBİM BİZE DE BOYLE HAYIRLI EVLATLAR NASIP EYLESIN...
ALLAH A EMANET OLUNUZ.SELAM VE DUA İLE:G

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt