Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bende geldim bi bakarmısınız (1 Kullanıcı)

yağmur_yürekli

Kayıtlı Kullanıcı
bende aranıza katıldım, artık dinimi hakkıyla yaşamak istiyrum, 29 yaşımdayım ve çok günahlarım oldu ve yanlış arkadaş seçimlerim, Allah'a defalarca tövbe etmeme rağmen işlediğim büyük günahlarım oldu, halende devam ediyor bazen kendimden nefret etme derecesine varıyorum yaptıklarım için, namaza başlıyorum ve bırakıyorm , Allah'ım beni affetsn ama İnşallah bu günden itibaren yepyeni hayat çizgisine başlamaya karar verdim. Umarım burada bana destek verecek arkadaşlar edinirim, buna ihtiyacım var

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
bende aranıza katıldım, artık dinimi hakkıyla yaşamak istiyrum, 29 yaşımdayım ve çok günahlarım oldu ve yanlış arkadaş seçimlerim, Allah'a defalarca tövbe etmeme rağmen işlediğim büyük günahlarım oldu, halende devam ediyor bazen kendimden nefret etme derecesine varıyorum yaptıklarım için, namaza başlıyorum ve bırakıyorm , Allah'ım beni affetsn ama İnşallah bu günden itibaren yepyeni hayat çizgisine başlamaya karar verdim. Umarım burada bana destek verecek arkadaşlar edinirim, buna ihtiyacım var

Kardeşim Hoşgeldin Allah razı olsun. Niceler günahından tövbe etti de Allah merhamet etti kardeşim. Allah içinize hidayet vermişki bunun sevdiği kullarına yapar. Nefsin isteklerine uymayalım. Kalbin hastalığıda kibirdir kendimizi beğenmeyelim. Allah rızası için yapalım her işi. Allah günahlarınız affetsin. Selamet ile.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim, hoşgeldin.

Günahlarını Allah'tan başka kimseye itiraf etme. Allah c.c. zaten biliyor lakin günahlarını itiraf edip tövbe etmen karşılığında seni affedecektir inşallah. Tövbende ısrarcı ve iradeli ol. Yine günaha girerersen yine tövbe et. Allah c.c. merhemet sahibidir.

Selametle..

yağmur_yürekli

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun, hoşbulduk, inşallah sizin gibi temiz yürekli insanlar sayesinde ve desteğiyle yaptığım yanlışları İnşallah bir daha yapmıcam

yağmur_yürekli

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bana yol göstemenizi istiyorum neden başlamalıyım nasıl bir yol izlemeliyim, namaz kılmayı biliyormusun diyorsanız evet biliyorum, Kuran okumayı biliyorum ama hiçbirini yapmıyorum, yapamıyorum, çalışıyorum ,evliyim, bir kızım ve mutl bir evliliğim var ve ben bunlara ne kadar layığım bilmiyorum, şükürsüzlükten korkuyorum, ne olur bana yok gösterin, adım adım ama sindire sindire kendimi islama dinime vermek istiyorum bırakmamak üzere

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm kardeşim hayatındaki yapmış olduğun bazı olumsuzlukları farketmiş olman büyük bir erdemliktir bu yüzden sana teşekkür ediyorum. hayatını anladığım kadarıyla iyi şeylere yöneltmeye çalışmaktasın belki başarılısın belki başarısızsın bu senin bileceğin iş allah senin yardımcın olsun unutma bir şeyi kalbinle istiyorsan onu mutlaka elde edersin kardeşim.
ama hiç bir şeyde acele etmemeye özen göster hızlı olan her şey mutlaka sonu beğenilmez onun için merdivenleri 1 er 1 er yavaş yavaş çıkarsan hem yorulmazsın hemde tadını çıkarırsın niyetlenmiş olman bile senin farkını ortaya çıkarır arkadaşım a.e.o.

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim.RABBIM(C.C.) affedicidir affetmeyi sever.Hepimizi affeylesin inşallah.Amin.

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bana yol göstemenizi istiyorum neden başlamalıyım nasıl bir yol izlemeliyim, namaz kılmayı biliyormusun diyorsanız evet biliyorum, Kuran okumayı biliyorum ama hiçbirini yapmıyorum, yapamıyorum, çalışıyorum ,evliyim, bir kızım ve mutl bir evliliğim var ve ben bunlara ne kadar layığım bilmiyorum, şükürsüzlükten korkuyorum, ne olur bana yok gösterin, adım adım ama sindire sindire kendimi islama dinime vermek istiyorum bırakmamak üzere

Kardeşim önce ilim öğren. Kuranı kerimin mealini baştan sona kadar oku. Sonra peygamber efendimiz s.a.v hadislerini oku sonrada namaz kitapçıklarını oku sonrası zamanla gelişir. Memleket neresi Konyada isen sana yardımım dokunur kardeş. Benim bağlı olduğum bi yer var inşallah yardım edeyim.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza hoşgeldin kardeşim
Rabbim tövbeleri kabul edendir
yeter ki pişman olup Rabbime giden yolda ilerle...
benim tavsiyem bu siteye girmeye devam etmen
dua köşemiz var oradan tesbihat alırsın
benimde önceleri böyle alışkanlıklarım yoktu namaz kılmayı bilirdim fakat bazen kılar bazen kılmazdım
sende diyosun ya yapamıyorum diye
işte bende yapamıyordum ama bu siteye girmeye devam ettim
tesbihatların, kıldığım nazamların, ibadetlerimin tadını bir başka güzel almaya başladım
şimdi Rabbime şükür herşey yolunda ve mutluyum
inşallah en kısa zamanda sende ibadetlerini en güzel şekilde yapmaya başlarsın
selam ve dua ile...

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam hoşgeldin kardeşim aramıza
üyeliğin hayırlı ve daim olur inşaallah
rabbim hayırlı kapılar açsın sana
selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt