Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ben ne yapacağımı bilmiyorum (1 Kullanıcı)

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm ablalarım,abilerim,kardeşlerim ;
Ne yapacağımı bilemez haldeyim.. Babaanem rahatsız ama ne olduğu tam belli bile değil geçn gün burnu kanadıı hemde avuç avuç. Doktordan geldi doktor burundaki çatlağı onardıklarını ama yinede dikkatli olunması gerektiğini söyledi..Şu an başucundayım ve ağlıycak durumdayım sanki babaannem gözlerimin önünden kayıp gidiyor.Başının ağrıdığını daha doğrusu tam kafatasının ortasını gösteriyor ve çok halsiz.. Ben gerçekten çok korkuyorum ilk defa babaannemi bu kadar halsiz ve çaresiz görüyorum. RABBİME dua ediyorum şüphesiz ki ONUN gücü her şeye yeter.. Ben elimden geldiğince dua ediyorum,sizde bana yardımcı olup babaannem için ALLAH tan şifa diler misiniz...
Şimdiden dua edenede etmeyende herkese ablalarımdan,abilerimden ,kardeşlerimden ALLAH razı olsun...
Selametle kalın..

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam kardeşim. Rabbim tez zamanda şifa verir İnşallah. Sürekli Ya Şafi zikrini yapın. İnşallah faydası olur. Bende yapacağım babaanneniz için. Allah'a emanet olun

cimicip

Kayıtlı Kullanıcı
-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’l-be’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.” (Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifâ ver! Şifâ veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifâ ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)
Rabbim babannene acil şifalar versin inşallah kardeşim!.......

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun ablalarım abilerim kardeşlerim hepinizden...
İnşallah dediklerinizi yapacağım inşallah bizim yardımlarımızla ve RABBİMİN rızasıyla sağlığına kavuşur babaannem..
Gerçekten duygulandım.. Dünyada birbirine dua edip yardımda buşunan insanlarla bir arada bulunduğum için RABBİME hamd olsun..
ALLAH sizden ve sizi yetiştiren ailelerinizden razı olsun inşallah..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH Acil şifalar versin kardeşim

ramora

Kayıtlı Kullanıcı
Allah acil şifalar versin kardeşim. Sen iyisini, güzelini düşün. Tedirgin olma hiç. Dualar yolluyorum burdan. Kabul olur inşallah.

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
Allah acil şifalar versin kardeşim. Sen iyisini, güzelini düşün. Tedirgin olma hiç. Dualar yolluyorum burdan. Kabul olur inşallah.
İnşallah kardeşim,ALLAH razı olsun kötü günlerimde yanımda dualarıyla olan tüm kardeşlerimden ALLAH razı olsun,selam olsun onlara...
Selametle kalın..

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH tüm dua eden kardeşlerimden razı olsun , babaannem Rabbimin izniyle iyileşti inşallah,dahada iyi olacak...
ALLAHIN rahmeti üzerinize olsun, ALLAH razı olsun inşallah..

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
-“allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’l-be’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.” (allah’ım! Ey insanların rabbi! şifâ ver! şifâ veren ancak sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! şu kuluna şifâ ver ki, senin bir düşmanına acı versin veya senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)
rabbim babannene acil şifalar versin inşallah kardeşim!.......

amin.inşallah daha sağlıklı ve hayırlı ömürle devam eder

leyla-1

Altın Üye
-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’l-be’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.” (Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifâ ver! Şifâ veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifâ ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)
Rabbim babannene acil şifalar versin inşallah canım!.......

eee87

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH tez zamanda ŞAFİ ismiyle şifa nasip etsin İNŞALLAH.

aytacayva

Kayıtlı Kullanıcı
Allah şifalar versin.Allah yardımcın olsun.İnşaalah sağlığına kavuşur.

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH (c.c) razı olsun...ALLAH (c.c) Hepimizin yardımcısı olsun hepimizin yakınlarına,sevdiklerine cümlemize şifa eylesin....
Amin...
ALLAH (c.c) Yyar ve yardımcımız olsun inşallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt