Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ben de geldim ...geç mi kaldım? (1 Kullanıcı)

cuneyt362

Kayıtlı Kullanıcı
annem ve teyzem sürekli bu sitedeler... neden burada bu vakit geçirirler ne var bu sitede der merak eder dururdum... sürekli kampanyalara katılırlar birbirleriyle neredeyse yarış ederlerdi... onalrı kıskandım ben de üye oldum... siz benim için çok faydalı olursunuz da ben de inşallah sizin için faydaları olabilirim...

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin güzel kardeşim. inşallah faydalı paylaşımlarımız olur. Allah'a emanet ol

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
hoşgeldin oğluşum...seni kıskaaaanç.... ne o sonunda sende üye oldun değilmi?... bu yaramazın annesi benim teyzesi de ikbal05 ...

K

kırıkkalp

hoşgeldiniz aramıza üyeliğiniz daim olur inşALLAHÜTEALA...

selam ve dua ile...

mir_erhan

Moderator
selamün aleyküm hoşgelidn aramıza
Rabbim daim etsin böyle güzel manzaraları..çok güzel bir aile Rabbim sen koru sen muhafaza et ve her aileye böyle güzel vbir birlik nasip et..
çok gurur verici bir tablo..inşallah örnek alırız hepimiz...
selam ve dua ile

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Nasıl imrandim, nasıl hoşuma gitti kelimelerle anlatmam mümkün değil. Allah c.c. , göğsü iman dolu evlatlar, arkadaşlar, dostlar nasip etsin hepimize inşallah.

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman ve Rahiym olan ALLAH'ın adıyla,
Geç kalınmışlık diye bir şey hiç bir zaman olmaz kardeşim, sizin nasbiniz yeni başladığı için yeni kayıt olmuşsunuz demektir. Önemli olan geç kalmak değil, bilgiye ulaşmak için süreklilik arz eden işler yapmaktır. Hoş geldiniz.

Selam ve dua ile...

acmiyy

Kayıtlı Kullanıcı
Masallah boyle annelerimiz olursa insallah devletimiz dinimiz cok guzel yerlere gelecek sizde hosgeldiniz kardesim selam ve dua ile....

CAFERİ_TAYYAR

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.
çıkıyordum bi bakim siteye dedim.
Sonra bu forumu gördüm, maşaallah allah c.c. Daim etsin inş üylelik ve paylaşımlarınızı.
Hoş gelmiş, safalar getirmiş .
Ama şunu unutma cünyet burda 3 gün misafirsin
ondan sonra taşın altına elini koyma zamanı, hadi güzel paylaşımlarda buluşmak üzere

cuneyt362

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim sizede iyi paylaşımlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt