Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ben çok şaşırmıştım (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
arkadaşlar eyüp sultana gidenler bilir caminin dış avlusundaki bu 2 kabir beni çok etkiledi ağaçların kabir üstünde sanki sımsıkı tutarcasına büyümesi çok değişik geldi bana sizlerle paylaşmak istedim.görmeyenler için....geçen hafta istanbula gittiğimde çekmiştim.

ebrar_nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ben çok şaşırmıştım

gerçekten çok ilginç bir görüntü. ilk defa gördüm ben de. paylaşımın için teşekkürler kardeşim...B)

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ben çok şaşırmıştım

Allah razı olsun bizlerle baylaştığın için inşallah bizlerede Rabbimin iradesindeki bu manzarayı bizlerede şahsen görmek nasip olurB)B)B)

Kaan Erdem

Yönetici
geçen seneki bir konu idi...görünce bende şaırdım...yorum yazan kardeşlerime t.ederim yinede etkileyici...ALLAH cc bizleri ektiğini iyi biçen mükafatını alan kullarından etsin..selam ve dua ile kalın selametle...

monece

Kayıtlı Kullanıcı
Evet Buna Bende şaşirmiştim

MeHMeT KoÇ

Kayıtlı Kullanıcı
KoNYa BüYüKKoYuNCU LiSeLeRi FeTHuLLaH GüLeN
gerçekten çok ilginç bir görüntü. ilk defa gördüm ben de. paylaşımın için teşekkürler kardeşim...
gul.gif

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt