Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

beklenti! (1 Kullanıcı)

beyaz ufuk

Kayıtlı Kullanıcı
herkese hayırlı vakiitler. ben siteyi görünce hemen kaydolmadım üyeliğe ama içindeki birşey bana çok cazip geldi.ve bu nedenle üye oldm. o da yaklaşan mübarek günler ve geceleri göstermesi. bunu hep bana annem hatırlatırdı ama artık annem yanımda yok ve onunlada sık konuşamıyorum. takvim kullanma alışkanlığımda pek yok ama bu site bnim için iyi olacak inş. selametle...

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
herkese hayırlı vakiitler. ben siteyi görünce hemen kaydolmadım üyeliğe ama içindeki birşey bana çok cazip geldi.ve bu nedenle üye oldm. o da yaklaşan mübarek günler ve geceleri göstermesi. bunu hep bana annem hatırlatırdı ama artık annem yanımda yok ve onunlada sık konuşamıyorum. takvim kullanma alışkanlığımda pek yok ama bu site bnim için iyi olacak inş. selametle...
Ve aleyküm selam Hoş geldiniz Allah razı olsun . İyi paylaşımlarda bulunmak ümidi ile.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim hoşgeldin
imşallah senin için hayırlı olur...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
hayırlı paylaşımlar diliyorum.selametle kalın.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin kardeşim aramıza
üyeliğin hayırlı olsun
selametle

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykumselam ve rahmetullah ve berekatühü kardeşim.. hoş geldin ne iyi ettin de geldin..
vesile her ne olursa olsun inşallah sonu hayırlı olur.. güzel dualarını bizden eksik etme inşallah.. üyeliğin de daim olsun..
Selam ve Dua ile..
Selamunaleykum

gullere-vurgun

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam rahmetullahi ve berakatühü hoşgeldiniz inşaallah mübarek günlerde üye olanların daha da faydalanabileceği düşüncesi nerden geldi bilmiyorum ama gerçekten sanki durup durup da o gün üye olan insanların sanki bişiler öğrenmek amaçlı ve bişilerin onları bu siteye ittiğini görmek gerçekten çok hoşş...mübarek gecenin uğruna burda hayırlı ilimlerle karşılaşın inşaallah...
Selam dua ve muhabbetle...

DOĞRU YOL

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın beyaz ufuk

İslamiyet ailesine hoş geldiniz....güzel paylaşımlarınızı, yorumlarınızı bekliyoruz....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt