Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beklenen gelecekse güzeldir beklemek (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Beklenen gelecekse güzeldir beklemek. Bir ümidim olsa, bin yıl beklerdim seni. Küflenmiş bir sensizlik yığılmaya başladı sessizliğimin atardamarına. Paslanmış bir çivinin tehditkarlığı saplanırken ümitsiz bekleyişime, kangren vurdu vuracak parmaklarımı neredeyse, nerdesin?

Günler gecelere keyifle karışmaz, karanlıklar giydirilmişse efkarın bamteline. Sözler kefil olamıyor bir ciğere, nefesler düzenli alınamamışsa eğer. Kangren olan yanlardan geriye kalan, bir yarım bile edemiyorsa, hangi yanıma yaslanmalı, bu ağır çöküşte.

Oturup unutulmuşluğumun tezgahına, unutamadığım aşkın kilimini dokuyorum. Desenleri hep senden mülhem, iplikleri senin özvatanından getirilmiş.

Bekliyorum sevgili, bekleyecek bir Yunus olmadığını bilmenin ümitsizliğiyle.. Gelseydin, güzel olurdu beklemek
nen gelecekse güzeldir beklemek.

Hasretinle yanarak askinla mecnuna donerek seni bekliyorum EFENDIM

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı

bekliyorum efendim
<<B)gül sultanımB)>>

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a damlacım,emeğine sağlık.
Beklenen gelecekse güzeldir beklemek.
asıl zor olan beklemek değil,beklediğinin gelmemesidir...

alpaya

Kayıtlı Kullanıcı
yüreğine sağlık dilerim hep güzel şeyleri bekler bu yürek ve güzel şeyleri yaşar

MAFİOSA

Kayıtlı Kullanıcı
çöok muhteşem bir yazi.belli içtenlikle yazildiği ciğer yanginida hasret yiğininda olani.sevgiler saygilar .site sakinleirnin bayramlarini içtenlikle kutlarim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt