Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Behiye kardeşim doğum günün kutlu olsun.. (2 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Behiye kardeşim kusurumuza bakma lütfen :a03: mesajınızı daha yeni gördüm, bugün sizi de doğum gününüzmüş.. Rabbim sizin de yeni yaşınızı hayırlara vesile kılsın.. İyi ki doğdunuz ve iyi ki forumdasınız.. :a15:

5486023482_b3be7c2de2.jpg

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
.....................

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Ayni ay demisti Ahmet agabey, bugun benim dogum gunum ..

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
hayıııırrrrr olamazzz yaaa :) şaşkınlığın bu kadarı olur ancaaa :a45:

aynı ayda demişsiniz ben aynı anda doğduk diye okumuşum yaaa :a03: kusura bakmayın kardeşim yaa, bi anlık gafletime gelmiş :a03: valla çok mahcup oldum...

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Ayni ay demisti Ahmet agabey, bugun benim dogum gunum ..

gördüm kardeşim, sorma ya aynı anda diye okumuşum o mesajı, üzülmüştüm de kardeşimin doğum gününü kutlamayı unutmuşuz diye :a03:

biliyorum kardeşim, seninkini kutlamıştım ama yine kutlayım, nice iman dolu yıllara kardeşim inş..

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl değil yaa :a03:

ama mesajında aynı gün doğmuşuz demişsiniz kardeşim?
ya abiya çok özür dilerim sanırım yanlış yazmışım aynı ay doğumluyuz hem olsun fark etmez ilk siz kutlamış oldunuz:a03:hakınızı helal edin ya ne olur kusura bakmayın öyle yazdığımın hiç farkında değildim:a03:

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ya abiya çok özür dilerim sanırım yanlış yazmışım aynı ay doğumluyuz hem olsun fark etmez ilk siz kutlamış oldunuz:a03:hakınızı helal edin ya ne olur kusura bakmayın öyle yazdığımın hiç farkında değildim:a03:

yok kardeşim est, siz doğru yazmışsınız, ben yanlış görmüşüm :a03: demek ki yaşlanınca insanın gözleri de tam göremiyor :D :D :D

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
gördüm kardeşim, sorma ya aynı anda diye okumuşum o mesajı, üzülmüştüm de kardeşimin doğum gününü kutlamayı unutmuşuz diye :a03:

biliyorum kardeşim, seninkini kutlamıştım ama yine kutlayım, nice iman dolu yıllara kardeşim inş..

Evet yeni gordum agabey, Alllah razi olsun :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı

aynı ayda demişsiniz ben aynı anda doğduk diye okumuşum yaaa :a03: kusura bakmayın kardeşim yaa, bi anlık gafletime gelmiş :a03: valla çok mahcup oldum...

ay böyle bir karışıklığa sebebiyet verdiğim için çok özür dilerim:(
hem est sadece çok güldüm:(
doğum günüm sayenızde erken kutlanmış oldu:a03:

neyse kim başına gelmiyorki est demeyin öyle asıl ben çok mahcup oldum:a03:

varya kendimi çok kötü hissetim valla hep benım yüzünden oldu kusura bakmayın:a03: neyse nasib erken kutlamakmış:D
yinede çok ama çok mutlu oldum:)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ay böyle bir karışıklığa sebebiyet verdiğim için çok özür dilerim:(
hem est sadece çok güldüm:(
doğum günüm sayenızde erken kutlanmış oldu:a03:

neyse kim başına gelmiyorki est demeyin öyle asıl ben çok mahcup oldum:a03:

varya kendimi çok kötü hissetim valla hep benım yüzünden oldu kusura bakmayın:a03: neyse nasib erken kutlamakmış:D
yinede çok ama çok mutlu oldum:)

nazarmı deydi siz konyalılara anlamdımki ALLAHtan girmiştişim varya:a03:

Est kardeşim, sizin olayla hiçbir alakanız yok ki, tamamen kendim yazmış kendim oynamışım :a03: tekrardan kusuruma bakmayın kardeşim, fakat şimdiden kutlu olsun sizin de doğum gününüz.. :a12:

anlamadım ki ben de, bişeyler oldu ama :)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
vala ya gülme komşuna gelir başına demişler ne yalan söyleyim konuyu görünce gülmüştüm :D hakkını helal et vala ya :D

hemşerimiz dedik, bağrımıza bastık, bari sen yapmasaydın hemşerim yaa :D :D

est, ne hakkı, yüzünüze yanlışlıkla da olsa tebessüm kondurabildiysek ne mutlu bize :D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Est kardeşim, sizin olayla hiçbir alakanız yok ki, tamamen kendim yazmış kendim oynamışım :a03: tekrardan kusuruma bakmayın kardeşim, fakat şimdiden kutlu olsun sizin de doğum gününüz.. :a12:

anlamadım ki ben de, bişeyler oldu ama :)

yokya demeyin öyle düşünüp yapmışsınız:a03:
ALLAH razı olsun sayenızde hem çok utandım hem çok güldüm:a03::D

DÜN HEP BEN KARIŞTIRIP unutuyodum bugünde siz öyle oldunuz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt