Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bazı şeyleri yanlış anlıyoruz heralde (1 Kullanıcı)

Karakocanlı

Kayıtlı Kullanıcı
Kur'anı Kerim sadece okunup geçilmek için indirilmemiştir ALLAH c.c. rızasını nasıl kazanacağımızı gösteren rehberdir. Şu duayı oku şukadar günahın silinir derken inanmakda lazımdır. ALLAH katında hak din islamdır bunu biliyoruz. Ama bazıları bazı önderleri malesef peygamberin onune koyuorlar laiklik = dinsizlik getiren önderleri seviyorlar inanıyorlar siz anladınız

Sakın yazımı yanlış anlamayın vallahi 50 sayfa yazıp içimi dokmek isterdim ama düzgün müminleri tenzih ediyorum.

Kur'anı kerimde dikkat edin ilk ayet neden çocuk kesmeyi durdurun v.s. gibi birşey değilde ilk "oku" denmiş düşündünüzmü düşünün cahile bir laf anlatamazsınız. Ha sakın oku lafınıda şimdiki okullarda gosterilen eğitimden kastetmeyin kainata bakıp ALLAH ne güzel yaratmış demek bile okumaktır anlamakdır biraz saçma sapan yazı oldu kusura bakmayın özür diliyorum lafım size değil sisteme kardeşlerim

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Hiç sorma, kimse duyduklarını düşünmüyor, olmayan bilgisiyle bir şeyler uyduruyor...

Bazıları söylemek istedikleriyle alakasız ayetleri kopyala yapıştır yapıyorlar. Bazıları ise peygamberimizin ''sağ elle ye'' dediği kişinin ''ben solağım, sağ elimi kullanamıyorum'' diye yalan atması üzerine O'nun ''kullanamayasın'' demesi ve bir daha da kullanamaması olayını bazıları şöyle anlıyor: solak olsan bile sağ elinle yemek yemek zorundasın!

Her konuda neredeyse her şey yanlış anlaşılıyor. Bu yüzden de insanların imanı zayıflıyor...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt