Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bayram Günü Okunacak DUA (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
SÜBHANELLAHİ VE Bİ HAMDİHİY
Efendimiz Aleyhisselam buyurdu ,
Kim bu tesbihi bayram günü üçyüz defa çekerde müslüman ölülerin ruhlarına hibe ederse her birinin kalbine bin nur girer onun kalbinede bin nur kılar Kendisi öldüğü zaman bütün ölüler kıyamet gününde Cenab ı hakka
Ey merhametlilerin en merhametlisi Rabbimiz bu kuluna merhamet kıl ve mükafat olarakta onu cennetine koy derler Bunun üzerine Allah ü Teala Hazretleri
Ey kullarım sizler şahid olunuz Ben bu kulumu bağışladım buyurur
ESTAĞFİRULLAHEL AZİYM
Efendimiz Buyurdu
Her kim bayram günü sabah namazından sonra yüz defa Ya Rabbi günahlarımı bağışla derse emel defterindeki bütün günahlar silinir Kıyamet günü arşın gölgesinde bütün azaplardan emin bir vaziyette oturacaktır
BAYRAM GECELERİNİ İHYA
Efendimiz S,A,S, buyuruyor
Bir insan bayram gecelerini ibadet ile ihya ederse kalplerin öldüğü an Cenabı Hak onun muhafaza ve ihya eder
BAYRAM GECESİ DUASI
Ya Hayyü Ya Kkayyumu yabediassemavati vel ardı ya zel celali vel ikram
Her kim yukarıdaki duayı bayram gecelerinde on defa okur ve Cenabı Allaha dua ederse o kimsenin öldükten sonra kalbi ölmez İslamiyet Ailesinde bulunan her kezin bayramlarını kutluyorum S,A,:D:D:D:D:D

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Bayram Günü Okunacak DUA

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM, BU GÜZEL DUALARI BİZLERLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN... SAĞOL..

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM .

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN YAPICAM İNŞAALLAH...B)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Bu Formu Ramazan Bayraminda Açmiştim Biraz Geç Olmuştu Yeniden Açiyorum Belki Biliyorsunuzdur Ama Hatirlatmakta Yarar Vardir A.e.o

A

Arzu_76

selamün aleyküm

Rabbim razı olsun hafize annam tüm islam aleminin ve burdaki kardeşlerimizin bayramlarını kutluyorum.

Dua ile

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun. Herkesin Bayrami Mübarek Olsun

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa hafize annem.allah razı olsun.hemen not aldim.a.e.o

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize annem inanın bilmiyodum bende not alayım okurum Rabbim cc RAZI OLSUN..SELAMETLE..ALLAH cc RAZI OLSUN..

zerdali

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)S.A.HAFİZE ANNE ALLAH RAZI OLSUN HATIRLATIP BİZLERİN DE SEVAP KAZANMAMIZA VESİLE OLDUN. RABBİM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİN VE BÜTÜN MÜSLÜMANLARIN BAYRAMINI MÜBAREK EYLESİN SELAM VE DUA İLE...

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamun aleykum Allah (c.c.) razi olsun.Tekrar hatirlamis olduk.Selam ve dua ile kaliniz.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize annem inanın bilmiyodum bende not alayım okurum Rabbim cc RAZI OLSUN..SELAMETLE..ALLAH cc RAZI OLSUN..

ALEYKÜMSELAM BENDE YAPMANIZ İÇİN YAZDIM BU ALINTI BİR YAZI DEĞİL BENDE ÜÇ AYLAR DİYE BİR KİTABIM VAR ONDAN YAZDIM ALMANIZI TAVSİYE EDERİM BÜTÜN SENE BOYUNCA HANGİ AYDA HANGİ İBADET YAPILACAK ONDA YAZIYOR SELAMETLE:evet

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt