Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bastığın yerleri toprak diyerek geçme tanı....... (1 Kullanıcı)

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
B]Bastığın yerleritoprak diyerek geçme tanı
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı
Sen şehitoğlu şehitsin,yazıktır incitme atanı
Alsanda Dünyaları,verme bu cennet vatanı.

S.a.kardeşlerim!Rabbımın izni ve sizlerin dualarınızla,sağ salim gezimizi tamamlayarak geri memleketimize döndük elhamdülillah.
Cumartesi sabah namazını,Allah rasulünü 7 ay evinde misafir etme şerefinenail olan yüce zatı muhterem Eba Eyyübel Ensari(R.A)efendimizin huzurunda eda ederek,O mubarek zattan destur alarak başladık gezimize.Efendimizin övgüsüne mazhar olan,O eşsiz şehir,Dünyanın başkenti güzel İstanbulumuzun tarihi ve turistik yerlerini gezdik.Geceyi İstanbulda geçirdikten sonra;sabahın seherinde;kilometre kareye onlarca şehit in düştüğü,ama yinede düşmanın geçemediği O eşsiz maneviyatın sırlarının gizli olduğu Çanakkaleye vardık.
Gerçekten bu neslin oralara giderek,O manevi havayı teneffüs etmesi gerekiyor.
Attığınız her adım şehit kanlarıyla dolu,korkarak bastığınız topraklar,Seddül bahr,Arı burnu,Anafartalar,kilitbahr,conkbayrı.........daha neler neler,ve 250.000 Şehit.Rabbım,Efendimiz(S.A.V)in ve O mubaraklerin şefaatlerine bizleride nail eylesin inşaallah.
Gerçekten gidilip,görülmesi gereken yerler.Ders alınması gereken yerler.Allah cc razı olsun sebep olan herkesten,çok güzel geçti seyehatimiz.Tekrar sizlere de selam,sevgi ve hürmetlerimi iletiyorum,Rabbım sizlerden de razı olsun.
[/B]

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeşim maneviyatın ne kadar değişti değil mi? istanbul çanakkale çok güzel yerler manevi açıdan. iki yıl önce gitmiştik. belki bir iki ay sonra İstanbula yine gidicez inşalalh eşim böyle bir öneri sundu dün. Allahım her isteyene nasip etsin. mekke medine nasıldır kimbilir?

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeşim maneviyatın ne kadar değişti değil mi? istanbul çanakkale çok güzel yerler manevi açıdan. iki yıl önce gitmiştik. belki bir iki ay sonra İstanbula yine gidicez inşalalh eşim böyle bir öneri sundu dün. Allahım her isteyene nasip etsin. mekke medine nasıldır kimbilir?

Hoşbulduk kardeşim.Rabbım sizden razı olsun inşaallah.Gerçekten çok güzel oldu.Önceki yıl bende gitmiştim ama,tazeleniyor duygularınız,düşünceleriniz.
Tabiki Mekke ve Medineyi hiçbir yerin güzelliklerinin,özelliklerinin tutması mümkün değil kardeşim.Rabbım dileyen,isteyen herkese nasip eylesin inşaallah.

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
hosgeldiniz hocam .. cok defa istanbula gitmis olmama ragmen istedigim gibi gezemedim .. insallah banada nasip olur.. Allah cumlemizden razi olsun hocam..

leyla-1

Altın Üye
Amin
Selam Aleyküm hoşgeldiniz kardeşim Alalh razı olsun bizlere bir kere daha hatırlattığınız için.İnşallah bizlerede oralara gitmek nasip olur inşallah.
Selam ve dua ile selametle kalınız.

Bastığın yerleritoprak diyerek geçme tanı
Alsanda Dünyaları,verme bu cennet vatanı.( Geçmişten o kadar ders alıncak ibretlik konular varki)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz istanbula gidipte bakkala bile çıkamayanlardanım...ben hiç gezmedim sadece otoğarı birde gideceğim evi gördüm ve maalum geri aynı istikamet oldu...inşaallah bende gezip görürüm oraları

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
hosgeldiniz hocam .. cok defa istanbula gitmis olmama ragmen istedigim gibi gezemedim .. insallah banada nasip olur.. Allah cumlemizden razi olsun hocam..

Hoşbulduk kardeşim,Rabbım sizlerden razı olsun.Gerçekten insan adeta şarz oluyor,kendini yeniliyor,ibret alıyor,düşünüyor,ecdadını,yapıtlarını,emeklerini,teknolojisiz,imkansizlikler içinde O mubareklerin eserleri insanı adete büyülüyor.
İnşaallah sizlerede tekrar gidip görmek nasip olur kardeşim.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Selam Aleyküm hoşgeldiniz kardeşim Alalh razı olsun bizlere bir kere daha hatırlattığınız için.İnşallah bizlerede oralara gitmek nasip olur inşallah.
Selam ve dua ile selametle kalınız.

Bastığın yerleritoprak diyerek geçme tanı
Alsanda Dünyaları,verme bu cennet vatanı.( Geçmişten o kadar ders alıncak ibretlik konular varki)

Hoşbulduk kardeşim.Allah cc razı olsun sizlerden.Rabbım sizlerede kısmet etsin inşaallah.Gerçekten oralar bir başka,ama üzülerek ifade ediyorumki,bazı insanlar adeta turistik bir yermiş gibi geziyor,ruhsuz bir vaziyette,tabiki insan üzülüyor.
Çok güzel geçti kardeşim,dualarınız sayesinde hele hele O güzel,biricik öğrencilerimi sağ salim getirdimya,Rabbıma sonsuz şükürler olsun.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz istanbula gidipte bakkala bile çıkamayanlardanım...ben hiç gezmedim sadece otoğarı birde gideceğim evi gördüm ve maalum geri aynı istikamet oldu...inşaallah bende gezip görürüm oraları

Hoşbulduk kardeşim,sağolasın neşemize,duygularımıza ortak oldunuz,Allah cc razı olsun sizlerden kardeşim.
İnşaallah sizde birgün gezersiniz,Allah cc nasip eder,hemde çok sevdiğiniz kimselerle.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt