Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Başörtüsü serbestliği için destek bekliyoruz (1 Kullanıcı)

ilhan14

Kayıtlı Kullanıcı
Türkiyede şu an yasak olan başörtüsüne özgürlük ve bazılarının korkusu olsada minieteğe yasak gelirse ona da özgürlük ..kısacası insanların dış görünüşüne değil kalbine bakanların oluşturduğu bir grup olacak...
facebookta
Başörtüsüne de Mini eteğe de özgürlük! | Facebook
bu alanda nerdeyse hiç yokuz örnek olsun diye birkaç gurup linki veriyorum...

KAFADA TÜRBAN ALTI DAR GİYENLERE bitene koyası gelenler 45bin kişi

http://www.facebook.com/group.php?g...n=-1&k=200000010&init=s%3Agroup&q=T%C3%9CRBAN

dalga geçenelr 6bin kişi

http://www.facebook.com/group.php?g...n=-1&k=200000010&init=s%3Agroup&q=T%C3%9CRBAN

başörtüsüne özgürlük diyenlerin en kalabalığı 3bin

bu nedenle herkese hitap edecek bir grup oluşturuldu islamiyet.gen.tr camianın desteğini bekliyoruz demeye gerek yok sanırım
grup linki

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
bir göz gezdirdim.çok küfürlü yorumlar var.özgürlük hakaret etmek degildir.anlamıyorum insanlar neden birşeyi savunurken karşısındakini ezme çabası içinde.küfür etmeden anlaşamıyor mu bu insanlar?belkide fecebook u bu yüüzden pek sevmiyorum.aynı şey youtube dede vardı.gerçi belirli kesimlerde bu tarz yorumlar var.fakat ben ciddi rahatsız oluyorum.ayrıca mini etek neden özgür olsun?biraz daha edepli giyinsinler.saçını başını açan açsın.biz sadece emri bin magruf,nehyi anil münker yaparız.zorla olmaz.fakat mini etek için aynısını söyleyemem.

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
arkadaşım böyle forum dışı linkler yasak ki kaldıki ana yasa bir karar verdi malsef face bookta bir grup açarak serbetlik getiremeyeceğimize göre reklam yapmayalım..Kaldıki face book çok küfürlü edepsiz bir ortam...

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Bu arada yöentici arkadaşlardan bu konuya müdahale edilmesini istiyorum...Konuyu silsinler.

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
bu konuyu açan arkadaş sen bizi tartışmanın içine çekmek istiyorsun orda dinsiz kesimde var onalrlar kargaşaya girmemizi istiyorsun bilmiyorum ama pravakatörmüsün nesin.

demir227

Kayıtlı Kullanıcı
Türkiyede şu an yasak olan başörtüsüne özgürlük ve bazılarının korkusu olsada minieteğe yasak gelirse ona da özgürlük ..kısacası insanların dış görünüşüne değil kalbine bakanların oluşturduğu bir grup olacak...
facebookta
bu alanda nerdeyse hiç yokuz örnek olsun diye birkaç gurup linki veriyorum...

KAFADA TÜRBAN ALTI DAR GİYENLERE bitene koyası gelenler 45bin kişi

dalga geçenelr 6bin kişi

başörtüsüne özgürlük diyenlerin en kalabalığı 3bin

bu nedenle herkese hitap edecek bir grup oluşturuldu islamiyet.gen.tr camianın desteğini bekliyoruz demeye gerek yok sanırım
grup linki

başında örtü altında dar açık kıyafet giyenlere bi tane çakası gelenleri benim de destekleyesim var aslında. yani tasvip etmiyorum ama onlara da dua etmekte fayda var. içlerinde bilmeyenler olabilir.

hazreti peygamber demiyor mu bilselerdi yapmazlardı..

ona öylesine işkenceler yapılmasına rağmen bunu söyleyebiliyorsa bize zaten kötü bir şey yapan kimseyi suçlamak düşmez. Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimizin yolunda gitmeyi nasip etsin mevlam bize.

Allah(c.c.)'a emanet olun..

ilhan14

Kayıtlı Kullanıcı
senator konuşmana dikkat et ..edep yahuu denir senin gibi kişilere..o cümleleri yazmadan önce benim eski mesajlarıma bakabilirdin...Ne provakatörlüğü...Benim istediğim sadece guruba üye olarak sayıyı artırmanız ve biz kendimiz için özgürlük istiyorsak size de özgürlük istiyoruz demektir...başörtüsü yazınca gençler neden yukardaki şeyleri görsünler..güzel bir gurup olsunki ordaki yazıları görsünler...
demir kardeşim onların yaptıkları yanlış ama neden başörtüsü düşmanlarıyla aynı dereceye düşelim...????
gurubun linkini tekrar veriyorum...

Danimarkali

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleykum..

bende linklere ve yorumlara göz gezdirdim malesef hepside cok acizler, o¨basörtüe ters türs laf atanlar, ve yorum yapanlar hatta basörtüyü takipta söyle böyle yapiyolar diyeceklerine ozaman kendileri dogrusunu yapsinlar digerlerinede örnek olsunlar..
sitelerde yorum, hakaret, kïfür yapmakla biryere varamazlar..

Allaha emanet olun..
Allah hepimizi islah etsin insAllah..

andelib

Kayıtlı Kullanıcı
face bookuda biliyoz ne..........
birilerine faydası olcakmı biz oraya girince..yoook.
başörtüsü serbestmi olcak..yook.
o zaman gerek yook..icraat yapacak işler lazım....
kahvelerde sokaklarda camilerde imza topluyosan atarız.hiç olmazsa imza bi protesto şekli kale alıyolar bazen..

sermin07

Kayıtlı Kullanıcı
herkerin ramazanı şerifleri mübarek olsun valla bande bi türlü anliyamıyorum neden başımızdaki örtüye karışıyorlar özgürlük var ama nadense özgürce herkes başını örtemiyor sadece baş örtüsüne yasak var bu nasıl bir anlayış cok karşıyım ben madem herkes istediyini giyebilir herkes icin gecerli olması gerekmezmi bu özgürlüyün

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt