Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Başörtülülere sandık başıda !YASAK! (1 Kullanıcı)

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
tesettur.jpg

Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), Siyasi Partilerce Bildirilen Sandık Kurulu Üyelerinin, Türbanlı Olarak Görev Yapamayacaklarına Karar Verdi.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), siyasi partilerce bildirilen sandık kurulu üyelerinin, türbanlı olarak görev yapamayacaklarına karar verdi.
Sandık alanının, "kamusal alan" olduğunu ve sandık kurullarında görev alanların da "hizmet veren" konumunda bulunduklarını kaydeden YSK, buralarda görev yapanların, sınırları yasalarla ve yargı kararlarıyla çizilmiş bulunan kılık ve kıyafet ölçülerine uymalarını istedi.

YSK Başkanı Muammer Aydın'ın imzasıyla yayımlanan genelgede, bu konuda geçen yıl alınan karara da yer verildi. Genelgede, seçim takvimine göre, sandık kurullarının oluşturulma çalışmalarının tamamlandığı ve sandık kurullarında görev alacaklara bu konunun tebliğ edildiği belirtildi.

zunnun_u_misri

Kayıtlı Kullanıcı
okullarda heryerde bu sorun var zaten 1 günlük seçim gününde yasak olsa ne olcak

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
burda söz konusu olan bir günlük olan bişey değil burdaa bizleri küçük görmeleri çünkü bende sandık başında durmAk istedim fakat bana bir günlük başını açabilirsen alırlar dendi bende bunu kabul etmedim bazen kendi ülkemde kendimi yurtdışında zannediyorum ne acı selametle..

zunnun_u_misri

Kayıtlı Kullanıcı
siyaseti hiç sevmem kardeşim sandık başında durmakta siyasi partilerde ilgilendirmez beni seni anlıyorum ama benim için bunlar boş şeylerden ibaret

hanimeli

Kayıtlı Kullanıcı
sadece oy isterken kıymete biniyoruz malesef :a33:

:T

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
allah razı olsun paylaşımınıdan dolayı.eşitlik bumudur?

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
tamam kardeşim amacım tartışma çıkarmak değil yorumun için saol selametle..

tevfik

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Konuşurken ve yazarken kelimelerimize lütfen dikkat edelim
yaratmak allah'a mahsusdur.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt