Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bardaktaki bismillahirrahmanirrahim yazısı (1 Kullanıcı)

rayiha25

Kayıtlı Kullanıcı
İlk defa mesaj ve resim eklyorum iyi olmadıysada kusura bakmayın eklemeye çalıştığım bu resmi arkadaşım süt içerken fark edip çekmiş bende burada yayınlamaya çalışıyorum eğer olmadıysa kusura bakmazsınız inş

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
İlk defa mesaj ve resim eklyorum iyi olmadıysada kusura bakmayın eklemeye çalıştığım bu resmi arkadaşım süt içerken fark edip çekmiş bende burada yayınlamaya çalışıyorum eğer olmadıysa kusura bakmazsınız inş

RABBİM NE KADA RBÜYÜK NE KADAR HİKMET SAHİBİ.ONU YALANLAYANLAR İNKAR EDNLER HALA NASIL GÖRMEZLER HAKİKATİ

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
ESTAĞFİRULLAH NİYE KUSURA BAKALIM KARDEŞİM OLABİLİR HATALAR FALAN BENDE İLK RESİM EKLEMEYE ÇALIŞTIĞIMDAN ÇOK KÖTÜYDÜM HİÇ BECEREMİYODUM SENİN MAŞALLAHIN VAR

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Çok etkilendimmm ama biraz daha büyüterek yayınlarsanız daha iyi inceleyebiliriz.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Ben olsam o bardağı, özel koşullarda saklardım...

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten çok güzel emeğine sağlık kardeşim bizimle paylaştığın için....Selametle..

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
SElamunaleykum emeginize saglık a.e.olunuz

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Güzel Kardeşim Kusura Bakmayin Lütfen çok Rica Ediyorum Ama Ben Resme Bakiyorum Bişey Görmüyorum Süt Içen Kim?yorum Yapicam Bişey Göremediğim Için Yapamiyorum.a.e.o

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim özür Dilerim Kafam O Kadar Yoğunki şimdi Anladim Ne Demek Istediğinizi Tekrar Tekrar Bakinca çözdüm .allah Razi Olsun Paylaştiğiniz Için Resmi çeken Arkadaştan Ta Allah Razi Olsun 100kere Selametle .a.e.o

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Güzel Kardeşim Kusura Bakmayin Lütfen çok Rica Ediyorum Ama Ben Resme Bakiyorum Bişey Görmüyorum Süt Içen Kim?yorum Yapicam Bişey Göremediğim Için Yapamiyorum.a.e.o
aleykümselam verahmetullahi vebereatuhu.
RAYİNA25 in eklemiş olduğu önizlemeli resmin üzerine tıkladığımızda,resim yakınlaşıyor..
ve bardağın kenarında yazı var..yardımcı olabildiysem,
ne mutlu bana..
selam ve dualarımla

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam verahmetullahi vebereatuhu.
RAYİNA25 in eklemiş olduğu önizlemeli resmin üzerine tıkladığımızda,resim yakınlaşıyor..
ve bardağın kenarında yazı var..yardımcı olabildiysem,
ne mutlu bana..
selam ve dualarımla

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM TŞK EDERİM İLK MESAJIMI YAZDIKTAN SONRA TEKRAR TEKRAR DENEYİNCE GÖRDÜM .ÇOK ETKİLENDİM.SİZDENDE ALLAH RAZI OLSUN

rayiha25

Kayıtlı Kullanıcı
Resmin büyüğünü eklemeye çalıştım ama olmadı ben yeni üyeyim ancak bu kadar yapabildim bardağın geriye kalan kısmında da ayet varmış ama onu çekmemiş çekmediğinede pişman olmuş olsun resmini benimle paylaştı bende sizinle paylaştım yorumlarınız için teşekkürler allah cümlemizden razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt