Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

banlanan öğrencilere ceza (öğretmenin yüz ifadesine bakarmısınız) (1 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
b468b05293820bb33baed85lp3.jpg

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
ya inanmıyorum bunu nasıl başarmış acaba....gerçi benim gücüm yetmez öğrencileri oraya asmaya ama olsun yine de bin bilsende bir bilene sor demişler değil mi....ehehe...:):) savulun öğrencilerim yeni taktiklerimle ben geliyorummmmm...:)
şaka bir yana da acaba bu kadar kızdırdılar mı ya öğretmenlerini..ama bu bir şakadır bence ne olursa olsun ben böyle bişey yapmam...selamün aleyküm...

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
ya inanmıyorum bunu nasıl başarmış acaba....gerçi benim gücüm yetmez öğrencileri oraya asmaya ama olsun yine de bin bilsende bir bilene sor demişler değil mi....ehehe...:):) savulun öğrencilerim yeni taktiklerimle ben geliyorummmmm...:)
şaka bir yana da acaba bu kadar kızdırdılar mı ya öğretmenlerini..ama bu bir şakadır bence ne olursa olsun ben böyle bişey yapmam...selamün aleyküm...
bu zamanın öğrencilerine az asında benide böyle yapmaları gerekir.
bu gün okulda üşüdüm kalktım ceketimi aldım askıdan.hoca sordu nerden aldın onu ben mağazadan dedim yine sordu yine mağazadan dedim.oysaki hoca askıdanmı masanın altındanmı aldıın demek istemiş:K

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt