Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BANA YARDIM EDİN.. (1 Kullanıcı)

hazal42

Kayıtlı Kullanıcı
AKLIMI YİTİRMEK ÜZEREYİM. HERGÜN KENDİMLE HESAPLAŞMAKTAN YORULDUM TÜKENDİM. İŞLEDİĞİM GÜNAHLARIM YAPTIKLARIMIN HADDİ HESABI YOK.. ALLAH RIZASI İÇİN BANA YOL GÖSTERİN YARDIM EDİNN

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BANA YARDIM EDİN..

AMAN KARDEŞİM SAKIN BÖYLE DÜŞÜNME BU DÜŞÜNCE İNSANI ÖYLE BİR YERE GÖTÜRÜYOR Kİ DAHA ÇOK HATA YAPIYORSUN İNSANIN PSİKOLOJİSİ BOZULUYOR RABBİM NE DEMİŞ BENDEN ÜMİDİ KESMEYİN KESEN MÜNAFIK OLUR BENDE BİR ZAMANLAR BÖYLE ÜMİTSİZDİM RABBİM ÜMİDİM YOK DİYORDUM MÜNAFIK MI OLDUM ACABA PİŞMANSIN YA DEĞİL Mİ BUNDAN SONRA İŞLEMEZSEN RABBİM ÖNCEKİLERİ AFFEDİYOR NU DÜŞÜNCELER İNAN NEFSİNDEN KÖTÜLÜK YAPTIN MI HEMEN PEŞİNDEN İYİLİK YAPARSAN O KÖTÜLÜK AFFEDİLİRMİŞ PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V.)BÖYLE DİYOR SABAH AKŞAM İÇİN AKŞAMDA SABAH İÇİN NEFSİNLE KONUŞMAMALIYMIŞIN BİR YERDE BÖYLE OKUMUŞTUM SENİN İÇİN DUA EDECEĞİM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN SELAMETE ÇIKARSIN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt