Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BANA YARDIM EDİN NE YAPMAM GEREKİYOR? (1 Kullanıcı)

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(SELAMUNALEYKUM . RABBİMİN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN.BEN KAPANMAK İSTİYORUM AMA EŞİM MUSEDE ETMİYOR İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMIYORUM.5 VAKİT NAMAZINI KILAN BEN VİJDAN AZABI İÇİNDE ÖRTÜNEMEMENİN EZİKLİĞİNİ İÇİMDE KALBİMDE YANARCASINA HİSSEDİYORUM.AİLE SADETİM BOZULMASIN DİYE ŞİMDİLİK BEKLİYORUM VE RABBİME HER DUA EDİŞİMDE EŞİME HİDAYET VERMESİNİ ONUN BANA KAPAN DEMESİNİ BEKLİYORUM RABBİM DUALARIMI KABUL EDER İNŞALLAH. ŞİMDİ BENİM BU DURUMDA NE YAPMAM GEREK SORARIM SİZE NE YAPMALIYIM LÜTFEEN BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VARR. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ALLAH EMANET OLUN:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ILKNUR MINA

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BANA YARDIM EDİN NE YAPMAM GEREKİYOR?

KARDEŞİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN ÖRTÜNMEK ALLAH'IN EMRİ RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN DUALARIN TEZ ZAMANDA KABUL OLUR İNŞAALLAH EŞİN BİR AN ÖNCE RIZA GÖSTERİR SEN YETERKİ ALLAHA SIĞIN

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı

SENDENDE ALLAH RAZI OLSUN

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

ALLAH YARDIMCIN OLSUN.NE KADAR GÜZEL Kİ KAPANMAK İÇİN SAVAŞ VERİYORSUN.BUNUN İÇİN DUACIYIZ.EŞİNE GÜZELLİKLE ANLATMAYA ÇALIŞ,EVDE HER ZAMANKİNDEN FAZLA ÖZEN KENDİNE DIŞARI ÇIKINCA ÇOK SADE OL DERİM.TESETTÜRLE İLGİLİ YAZILARI BULUP OKUT.RABBİM ONA D AHİDAYET VERECEKTİR,DEĞİL Mİ Kİ SİZİN GİBİ İMANLI BİR EŞ VERMİŞ DEMEK Kİ O DA SEVGİLİ KULUDUR.A.E.O.

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı

ŞUANDA GÖZ YAŞLARIMI TUTAMIYORUM ÇKAPANMAYI ÇOK İSTİYORUM .EŞİMİ HERŞEYDEN BAHSEDİYORUM AMA BAN KIZIYOR NAMAZLARIMI EDA ETTİKTEN SONRA ONUN GELECEĞİNE YAKIN ONUN İSTEDİĞİ GİBİ VE MAKYAJIMI BİE YAPIYORUM Kİ KILDIĞIM NAMAZIMA DA BİRŞEY DEMESİN DİYE. DİYECEKSİNİZ BU İNSAN NASIL BİRİ DİYE AMA ÖRTÜNMEYE KARŞI BİRİ ALLAHIM YARDIMCIM OL

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı

ŞUANDA GÖZ YAŞLARIMI TUTAMIYORUM ÇKAPANMAYI ÇOK İSTİYORUM .EŞİMİ HERŞEYDEN BAHSEDİYORUM AMA BAN KIZIYOR NAMAZLARIMI EDA ETTİKTEN SONRA ONUN GELECEĞİNE YAKIN ONUN İSTEDİĞİ GİBİ VE MAKYAJIMI BİE YAPIYORUM Kİ KILDIĞIM NAMAZIMA DA BİRŞEY DEMESİN DİYE. DİYECEKSİNİZ BU İNSAN NASIL BİRİ DİYE AMA ÖRTÜNMEYE KARŞI BİRİ ALLAHIM YARDIMCIM OL

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

allaha inanan biri nasıl olurda örtünmeye karşı olur anlamıyorum:Mümin kadınlara söyle: Gözlerini korusunlar, namus ve iffetlerini esirgesinler. Görünen kısımları müstesna olmak üzere ziynetlerini teşhir etmesinler. Başörtülerini yakalarının üstüne örtsünler. Kocaları, babaları, kocalarının babaları, kendi oğulları, erkek kardeşleri, erkek kardeşlerinin oğulları, kız kardeşlerinin oğulları, kendi kadınları ellerinin altında bulunan, erkeklerden kadına ihtiyacı kalmamış hizmetçiler, yahut henüz kadınların gizli kadınlık hususiyetlerinin farkında olmayan çocuklardan başkasına ziynetlerini göstermesinler. Gizlemekte olduklan ziynetleri anlaşılsın diye ayaklarını yere vurmasınlar."

biz sınav dünyasındayız rabbim her türlü sınavdan geçiriyo mutlu olki sınavın zor çünkü rabbim sevdiği kullarına sıkıntı verirmiş allahım yardımcın olsun eşinin gönlünede iman güzelliğini versin inşallah.

tuba07

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşim ya çok üzüldüm.çok zor bi durum.düşünceniz çok güsel...dilerim rabbim hayırlı bi kapı açar..eşinize hidayet nasip olur..her cefanın bi sefası vardır elbet..Allah yardımcınız olsun..

RABBİM SENDEN BAŞKA HİÇ KİMSESİ OLMAYAN BEN SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIM

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH (C.C.) YARDIMCINIZ OLSUN.. NE KDAR ZOR BİR DURUM ASLINDA. RABBİM EŞİNİZE HİDAYET VERİR İNŞAALLAH. SİZDE ELİNİZDEN GELENİ YAPIN.

serife07

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM. İNŞEALLAH SENİN VE BİZLERİN DUALARI KABUL OLUR EŞİNİN KALBİ YUMUŞAR. KAPANMANA RAZI OLUR.

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAHIM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN BENDEN DUALARINIZI ESİRGEMEYİN

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

s.a
durumunuz çok üzücü.hem sizin hem eşinizin adına üzüntü duyuyorum.
anlayamıyorum bir erkek nasıl olurda eşinin kapanmamasını isteyebilir.siz ona rabbimin emanetisiniz.inşaallah tez zamanda eşiniz yaptığı hatanın farkına varır.ve size gerçek değerinizi verir.çünki siz bir insan olarak saygı görmelisiniz.kendi fikirlerinize eşinizin saygı göstermemesi çok anlamsız.
işin ilginç yanı şu islamı yaşayanları ve kapanan bayanları özgürlükleri ellerinden alınıyor diye suçlayanlar kendi eşlerine kapanmamaları konusunda baskı uyguluyor.bunun neresi özgürlüktür allah aşkına.sizin düşünce özgürlüğünüz kısıtlanıyor.ve bunu eşiniz yapıyor.çok anlamsız ve üzücü bir hadise.ama dünya imtihan dünyası ve geçici.sizi eşinizle sınıyor rabbim belkide.yaratılanın isteği üzere yaratanın isteğine sırt çevirmemeniz temennisiyle.
allah yar ve yardımcınız olsun.

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH YARDIMCIN OLSUN..
GERÇEKTEN İÇİNDE BULUNDUĞUN DURUM ÜZÜCÜ..
ALLAHA HEP BİRLİKTE DUA EDELİM SENİN İÇİN, EŞİN İÇİN
ÖNEMLİ OLAN İSTEMEKTİR..
SEN İSTERSEN ALLAH YARDIMINA KOŞAR ELBET..

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

VE BEN SENİN ÇEKTİĞİN TESBİHLERE HAYRETB EDERDİM..
ALLAH KABUL ETSİN ÇEKTİKLERİNİ İÇİNDEN GELEREK YAPIYOSUN SEN TÜM BUNLARI SIKMA CANINI HERŞEY DÜZELECEKTİR..
ZORLUK OLMADAN MUTLULUK BULUNMAZ..

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı

YARADANIM SİZDEN RAZI OLSUN SIKINTIMA ORTAK OLUYORSUNUZ .DİLERİM RABBİMDEN DUALRIM VE DUALARINIZ KABUL EDİLİR.SELAMUN ALEYKUM

gul_sevgiliye

Kayıtlı Kullanıcı

SABIR VE NAMAZ İLE YARDIM İSTEYİN.. SONUÇTA MUTLULUK SABIR EDENLERİNDİR..

Ey iman edenler! Sabır ve namaz ile yardım isteyin. Hiç şüphesiz ki, Allah sabredenlerle beraberdir.(2/153)

selam sevgi ve dua ile..

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN SUKUNEDINIZ VE SABREDINIZ RABB'İM NE VERİRSE HAYIRLISINI VERİR İNŞALLAH.

avdan

Kayıtlı Kullanıcı

ABLACIĞIM ENİŞTEMİZE ÇOK SELAM SÖYLE BİRGÜN BİLGİSAYARIN BAŞINA GEÇSİN BİZLERLE TANIŞSIN BU SİTEDE YÖNETİCİ ARKADAŞLARIMIZ,BACILARIMIZ VAR BU KARDEŞLERİMİZ ÖRTÜNME İLE İLGİLİ AYETLERİ VE FİKİRLERİNİ YAZSINLAR ZANNEDİYORUM FAYDALI OLACAKTIR ALLAHA EMANET OLUNUZB)B)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Allah ü Teala bizleri herşeyle sınıyor sabır ve dua Rabbim eşinin içine sundursun inş S.A B)B)B)B)

derdim allah

Kayıtlı Kullanıcı

SENİN DERDİM ALLAH'TIR HÜZNÜN KEDERİN ALLAH
SENİN DOSTUN ALLAH'TIR SANA EN YAKIN ALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt