Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bana Yardım Edermisiniz.... (1 Kullanıcı)

-SEVBAN-

Kayıtlı Kullanıcı
Forumda bazı alanlara giremiyorum mesela kendi profilimi göremiyorum sonra diğer üyeleri göremiyorum bu kısıtlamanın sebebi neden olabilir...saygılarımla..vesselam veddua

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Forumda bazı alanlara giremiyorum mesela kendi profilimi göremiyorum sonra diğer üyeleri göremiyorum bu kısıtlamanın sebebi neden olabilir...saygılarımla..vesselam veddua

kendi profilinizi görmek için kontorl paneli var sol üst köşede...oraya tıklaya bilirsiniz...diger üyelerin profillerini ise bilemiyorum...

-SEVBAN-

Kayıtlı Kullanıcı
Yani bakın orayı biliyorum Allah razı olsun ama nickin üstüne tıklayınca açılan ve bilgilerin görüldüğü kısımlardan bahsediyorum devamlı bu uyarı çıkıyo...vesselam

Sayın -SEVBAN-, bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yoktur. Bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

Bu bölüm forumdan kaldırılmış olabilir.
Bu uyarıyı foruma ekli bir dosyaya tıkladığınızda aldı iseniz, foruma ekli dosyalar kaldırılmıştır.
Kullanıcı izinleriniz veya üyesi olduğunuz grubun izinleri, bu sayfayı görüntülemenize izin vermiyor. Yada admin ayarlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz ve izniniz olmadığından bu sayfayı görüntüleyemiyorsunuz.
Veya girmek istediğiniz konu forumdan kaldırılmıştır.

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Yani bakın orayı biliyorum Allah razı olsun ama nickin üstüne tıklayınca açılan ve bilgilerin görüldüğü kısımlardan bahsediyorum devamlı bu uyarı çıkıyo...vesselam

Sayın -SEVBAN-, bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yoktur. Bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

Bu uyarıyı foruma ekli bir dosyaya tıkladığınızda aldı iseniz, foruma ekli dosyalar kaldırılmıştır.
Kullanıcı izinleriniz veya üyesi olduğunuz grubun izinleri, bu sayfayı görüntülemenize izin vermiyor. Yada admin ayarlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz ve izniniz olmadığından bu sayfayı görüntüleyemiyorsunuz.

sanırım üyelerin güvenligi için düşünülmüş kardeşim..ki en dogrusu bu degil mi? yani yalnız size özel degil herkes için öle...sadece paylaşımlarda bulunup ve bu paylaşımlara yorum yazmak üzere kurulan bir islami forum...üye profillerinin ve s açık oldugu forumlar fitne ve fesada yol açaa bilir sanırım..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

Öncelikle hoşgeldiniz kardeşim...
Rabbim üyeliğinizi hayırlı ve daim etsin inşallah...

Sitemizde özel bilgilerin görülmesi uygun olmadığından yönetim böyle bir uygulama yapmaktadır...
Özel mesaj sistemimiz de yoktur...

Hayırlı ve güzel paylaşımlarda bulunmak duasıyla inşallah...​

-SEVBAN-

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim ...vesselam veddua

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt