Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BANA YARDIM EDERMİSİNİZ (3 Kullanıcı)

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.ARKADAŞLAR EN ACİLİNDEN SALATİ TEFRİCİYE OKUTMAM GEREKİYOR.SEBEBİ EŞİMLE BİR AYDIR AYRIYIZ EŞİM BİZİM EVDE KALIYOR BEN ABLASINDA. ÇOK ZOR DURUMDAYIM İLK DÖNEMLER BOŞANMA DERECESİNE KADAR GELDİK HAMDOLSUN ŞİMDİ ÖYLE BİR MEVZU YOK .AMA BENİ GÖRDÜĞÜ ZAMAN KONUŞMUYOR EVE BİR ŞEY ALMAYA GİTTİĞİ ZAMAN GİRDİĞİM ODADAN ÇIKIYOR BUNLARA SEBEP BENİM .BENİM YAPTIĞIM BİR HATA. AMA HATASIZ KUL OLMAZ.VE ÇOK PİŞMANIM.GÖZYAŞLARIMA BİR TEK RABBİM ŞAHİTTİR.ÇALIŞTIĞIM İÇİN OKUYAMIYORUM LÜTFEN YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN HİÇ KİMSEYE RABBİM AİLE HUZURSUZLUĞU VERMESİN SELAM VE DUA İLE 3 AĞUSTOS YANİ HAFTAYA CUMAYA KADAR BİTİRMEM GEREKİYOR YARDIM EDEN ARKADAŞLARDAN ALLAH RAZI OLSUN

MAVI HUZUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BANA YARDIM EDERMİSİNİZ

gulbanu yazdı:
S.A.ARKADAŞLAR EN ACİLİNDEN SALATİ TEFRİCİYE OKUTMAM GEREKİYOR.SEBEBİ EŞİMLE BİR AYDIR AYRIYIZ EŞİM BİZİM EVDE KALIYOR BEN ABLASINDA. ÇOK ZOR DURUMDAYIM İLK DÖNEMLER BOŞANMA DERECESİNE KADAR GELDİK HAMDOLSUN ŞİMDİ ÖYLE BİR MEVZU YOK .AMA BENİ GÖRDÜĞÜ ZAMAN KONUŞMUYOR EVE BİR ŞEY ALMAYA GİTTİĞİ ZAMAN GİRDİĞİM ODADAN ÇIKIYOR BUNLARA SEBEP BENİM .BENİM YAPTIĞIM BİR HATA. AMA HATASIZ KUL OLMAZ.VE ÇOK PİŞMANIM.GÖZYAŞLARIMA BİR TEK RABBİM ŞAHİTTİR.ÇALIŞTIĞIM İÇİN OKUYAMIYORUM LÜTFEN YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN HİÇ KİMSEYE RABBİM AİLE HUZURSUZLUĞU VERMESİN SELAM VE DUA İLE

ve aleyküm selam kardeşim inşallah tekrar eskisi gibi olursunuz inşallah ..rabbim huzur versin kimsenin yuvası dağılmasın inşallah ... rabbim en kısa zaman da inşallah mutluluklar nasip eder size ve ailenize kardeşim şimdilik bende 50 tane alıyım bende çalışıyorum namazlarımın arkasından sonra inşallah okurum...size de inşallah dua edeceğim okudukça eklerim inşallah....selametle...​

fatma_tuba

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. BEN 200 TANE OKUYAYIM RABBİM HAKKINIZDA HAYIRLISINI VERSİN A.E.O.

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

fatma_tuba yazdı:
S.A. BEN 200 TANE OKUYAYIM RABBİM HAKKINIZDA HAYIRLISINI VERSİN A.E.O.
Allah razı olsun kardeşim RAbbim gönlüne göre versin (amin)

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
selamün aleyküm... ben 500 tane aldım inş. Rabbimiz kabul eylesin.. hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. selam ve dua ile.
Allah razı olsun RAbbim tüm dualarını kabul etsin inş.selam ve dua ile

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

MAVI HUZUN yazdı:
gulbanu yazdı:
S.A.ARKADAŞLAR EN ACİLİNDEN SALATİ TEFRİCİYE OKUTMAM GEREKİYOR.SEBEBİ EŞİMLE BİR AYDIR AYRIYIZ EŞİM BİZİM EVDE KALIYOR BEN ABLASINDA. ÇOK ZOR DURUMDAYIM İLK DÖNEMLER BOŞANMA DERECESİNE KADAR GELDİK HAMDOLSUN ŞİMDİ ÖYLE BİR MEVZU YOK .AMA BENİ GÖRDÜĞÜ ZAMAN KONUŞMUYOR EVE BİR ŞEY ALMAYA GİTTİĞİ ZAMAN GİRDİĞİM ODADAN ÇIKIYOR BUNLARA SEBEP BENİM .BENİM YAPTIĞIM BİR HATA. AMA HATASIZ KUL OLMAZ.VE ÇOK PİŞMANIM.GÖZYAŞLARIMA BİR TEK RABBİM ŞAHİTTİR.ÇALIŞTIĞIM İÇİN OKUYAMIYORUM LÜTFEN YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN HİÇ KİMSEYE RABBİM AİLE HUZURSUZLUĞU VERMESİN SELAM VE DUA İLE

ve aleyküm selam kardeşim inşallah tekrar eskisi gibi olursunuz inşallah ..rabbim huzur versin kimsenin yuvası dağılmasın inşallah ... rabbim en kısa zaman da inşallah mutluluklar nasip eder size ve ailenize kardeşim şimdilik bende 50 tane alıyım bende çalışıyorum namazlarımın arkasından sonra inşallah okurum...size de inşallah dua edeceğim okudukça eklerim inşallah....selametle...​

Amin kardeşim bu güzel dualarınız için Mevlam hepinizden razı olsun Rabbim gönlünüzdeki dileğiniz ne ise onu versin selam ve dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM COK BÜYÜK GECMİŞ OLSUN BENDE BİRAZ RAHATSIZIM BENİM FORMA YAZMIŞSIN AMA GENİ GÖRDÜM İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ARANIZ DÜZELİR KARDEŞİM BEN ŞİMDİLİK 250 ADET ALAYIM SANA DA YARDIM EDERİM İNŞALLAH BİR VUVANIN KUTULMASINI COK İSTERİM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.KARDEŞLERİM BİR YUVANIN YIKILMAMASI İCİN NOLUR YARDIM

MAVI HUZUN 50
~aliye_aliye 500
fatma_tuba 200
CEVDET-71 250
Bahar_58 50

TOPLAM 1050

KALAN

KARDEŞLERİM BİLİYORUM COK DOLU SUNUZ AMA AZAR AZAR BU KARDEŞİMİZEDE YAZALIM A.E.O. B)B)B)B)

volide

Kayıtlı Kullanıcı

allah senden ve senin gibi güzel bakan güzel gören güzel düşünen güzel insanları bu seyri alem içerisinde çoğaltır ruhları bülbül gibi okşayan güzel sözlerden gülümseyen bakışlarla hayatın içindeki güzellikleri paylaşarak yaşamın son perdesine kadar hayatta neler güzel ise bu güzellikler senin olsun.alemi ervahta ise mekanın cennet habibi kibriya komşun olsun.selam olsun resulullaha selam olsun o diyarın güzel insanlarına ..selam olsun senin gigi güzel özel insanlara.yolun sıratı müstakim buradan yürü huzur kapısının anahtarı orada..devam et....SELAMETLE KALIN NUR ÜSTÜNE NUR DOLSUN GÜZEL KALBİN

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

Bende 50 tane alayim...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
S.A.KARDEŞLERİM BİR YUVANIN YIKILMAMASI İCİN NOLUR YARDIM

MAVI HUZUN 50
~aliye_aliye 500
fatma_tuba 200
CEVDET-71 250
Bahar_58 50

TOPLAM 1050

KALAN

KARDEŞLERİM BİLİYORUM COK DOLU SUNUZ AMA AZAR AZAR BU KARDEŞİMİZEDE YAZALIM A.E.O. B)B)B)B)

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
S.A KARDEŞİM COK BÜYÜK GECMİŞ OLSUN BENDE BİRAZ RAHATSIZIM BENİM FORMA YAZMIŞSIN AMA GENİ GÖRDÜM İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ARANIZ DÜZELİR KARDEŞİM BEN ŞİMDİLİK 250 ADET ALAYIM SANA DA YARDIM EDERİM İNŞALLAH BİR VUVANIN KUTULMASINI COK İSTERİM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

İNŞ İYİLEŞMİŞSİNİZDİR RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN .ALLAH RAZI OLSUN BU ZOR GÜNÜNDE YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN RABBİM HİÇ BİR ZAMAN DARDA KOYMASIN İNŞ SELAM VE DUA İLE

nursah

Kayıtlı Kullanıcı

S.A BEN DE ALMAK İSTİYORUM AMA NE ZAMANA KADAR OKUMAMIZ GEREKİYOR?BENİM DE BU AKŞAMA KADAR KALAN TEFRİCİYELERİMİ BİTİRMEM GEREKİYO DA..YARINA KADAR BİTMESİ GEREKMİYOSA 100 TANE DE BEN ALAYIM..BİLGİ VERİRSENİZ İYİ OLUR..B)

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

nursah yazdı:
S.A BEN DE ALMAK İSTİYORUM AMA NE ZAMANA KADAR OKUMAMIZ GEREKİYOR?BENİM DE BU AKŞAMA KADAR KALAN TEFRİCİYELERİMİ BİTİRMEM GEREKİYO DA..YARINA KADAR BİTMESİ GEREKMİYOSA 100 TANE DE BEN ALAYIM..BİLGİ VERİRSENİZ İYİ OLUR..B)

A.S. KARDEŞİM YARDIMIN İÇİN MEVLAM RAZI OLSUN SENDEN.BU AKŞAM OKUNMASI ŞART DEĞİL ...AMA BENİM İÇİN NE KADAR ERKEN BİTERSE O KADAR HAYIRLI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM ALLAH'IN İZNİYLE SELAM VE DUA İLE

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

volide yazdı:
allah senden ve senin gibi güzel bakan güzel gören güzel düşünen güzel insanları bu seyri alem içerisinde çoğaltır ruhları bülbül gibi okşayan güzel sözlerden gülümseyen bakışlarla hayatın içindeki güzellikleri paylaşarak yaşamın son perdesine kadar hayatta neler güzel ise bu güzellikler senin olsun.alemi ervahta ise mekanın cennet habibi kibriya komşun olsun.selam olsun resulullaha selam olsun o diyarın güzel insanlarına ..selam olsun senin gigi güzel özel insanlara.yolun sıratı müstakim buradan yürü huzur kapısının anahtarı orada..devam et....SELAMETLE KALIN NUR ÜSTÜNE NUR DOLSUN GÜZEL KALBİN

AMİN. ALLAH RAZI OLSUN BU GÜZEL DUALARDAN SONRA BANA AMİN DEMEK DÜŞER ÇÜNKÜ O KADAR GÜZEL Kİ...

nursah

Kayıtlı Kullanıcı

TAMAM O ZAMAN 100 TANE DE BEN ALIYORUM..B)RABBİM YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH..EN KISA SÜREDE HUZUR DOLU Bİ YUVANIZ OLUR..B)

kursun kalem

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm
sizin için 100 adet okudum. benide listeye alırmısınız
Yüce Rabbim yar ve yardımcımız olsun
B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM BİR TARİH BELİRLENMESİ GEREK BENCE EN UYGUNU HAFTAYA CUMA OLUR SİZ İSTERSENİZ A.E.O.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt