Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Balıklar, koçlar ikizler ..nasılsınız bi bakın (2 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
balik.gif

Şifre: hayalci, duyarlı

Balıkların olumlu huyları: Sevimli, duygusal, dünyevi olmayan, duyarlı, uyumlu, kolay etkilenen, iyi kalpli, merhametli, anlayışlı

Balıkların olumsuz huyları: dikkatsiz, gizliliği seven, kolayca altüst olan, yaşamın gündelik akışına ayak uyduramayan, zayıf iradeli, kararsız

koc.gif

Şifre: Etkinlik, atılganlık, kendine aşırı güven ve acelecilik.

Koç'ların olumlu huyları : Serüvenci atılımcı, cesur, çok enerjik, özgürlüğüne düşkün, yaklaşımlarında dolambaçsız.

Koç'ların olumsuz huyları encil , kendini ön planda tutan atılgan , çabuk sinirlenen, hicivci, kavgacı, kaba

ikizler.gif

Şifre : Konuşkanlık , yatkınlık, zeka

ikizlerin olumlu huyları : Uyumlu , her işe yatkım,entelektüel , mantıklı, çabuk kavrayan, canlı, konuşkan, eğlenceli, hareketli, yazı yazmaya ve yabancı dillere yetenekli, zamana uyan gençlik dolu

ikizlerin olumsuz huyları : Değişken,huzursuz, kurnaz, yersiz bir biçimde meraklı, kararsız iki yüzlü, sinirlerini kontrol edemeyen, dedikoducu, yüzeysel, diken üzerinde yaşayan.

yengec.gif

Şifre : Koruyucu, duygusal, evcil, amaca bağlı, tuttuğunu koparan

Yengeç'in olumlu huyları : iyi kalpli, duyarlı, sevimli,hayal gücü ve analık ve babalık içgüdüsü güçlü, koruyucu, vatansever, önlemci,amacından şaşmaz, cin fikirli, becerikli, zeki, iyi bir yuva kurucu.

Yengeç'in olumsuz huyları : Aşırı duygusal,fazla heyecanlı,alıngan çabuk sinirlenen, değişken, somurtkan,kendi kendine acıyan, bağışlamaz, denesiz, dağınık, övgüye dadanamayan, zayıf bir karakteri gizleyen katı dış görünüşlü.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
yengec.gif

Şifre : Koruyucu, duygusal, evcil, amaca bağlı, tuttuğunu koparan

Yengeç'in olumlu huyları : iyi kalpli, duyarlı, sevimli,hayal gücü ve analık ve babalık içgüdüsü güçlü, koruyucu, vatansever, önlemci,amacından şaşmaz, cin fikirli, becerikli, zeki, iyi bir yuva kurucu.

Yengeç'in olumsuz huyları : Aşırı duygusal,fazla heyecanlı,alıngan çabuk sinirlenen, değişken, somurtkan,kendi kendine acıyan, bağışlamaz, denesiz, dağınık, övgüye dadanamayan, zayıf bir karakteri gizleyen katı dış görünüşlü.

basak.gif

Şifre : eleştiricilik iceleyicilik, hizmet, yargılama,düzenlilik.

Başak'ların olumlu huyları : Ayırdedici, inceleyici,dürüst, düzeli, titiz ve dakik.

Başak'ların olumsuz huyları : Kuruntulu, ince eleyip sık dokuyan, geleneklere aşırı bağlı, zorluk çıkaran, önemsiz şeyler üzerinde fazlaca duran.
Başak burcunda doğan kişiler çalışkan ve pratik kişiler olup yaşamlarında en öneli şey iştir.

terazi.gif

Şifre : uyumluluk, birliktelik, denge,sevgi

Terazi'lerin olumlu huyları : büyüleyici, uyumlu geçimli, duygusal, diplomatik, ülkücü, zarif

Terazi'lerin olumsuz huyları : kararsız, kinci, havai, değişken, flörtçü, kolay etkilenebilen, safdil.

akrep.gif

Şifre : tutkulu, gayretli,becerikli,ağzı-sıkı

Akrep'lerin olumlu huyları : güçlü duygu,amaca bağlılık,sezgi gücü, anlayışlılık, ince fikirlilik,süreklilik,kararlılık.

Akrep'lerin olumsuz huyları : kıskançlık,gizlilik,kuşkuculuk,inatçılık, başına buyrukluk

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı

yay.gif

Şifre : özgürlük aşkı, geniş fikirlilik, coşku, araştırmacılık.

Yay'ların olumlu huyları : İyimser, güler yüzlü, sokulgan, açık düşünceli, uyumlu, felsefe ve yargı yeteneği olan, özgürlük seven, dürüst, güvenilir.

Yay'ların olumsuz huyları : Abartıcı, huzursuz, aşrı uçlarda, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, kaprisli, taşkın, patavatsız.

oglak.gif

Şifre : Hesapçılık, önlemcilik.

Oğlak'ların olumlu huyları : güvenilir, kararlı, tutkulu, özenli, düzenli, sabırlı, disiplinli.

Oğlak'ların olumsuz huyları : katı görünüşlü, çok kesin tavırlı, kötümser, tutucu, basit, cimri.

kova.gif

Şifre : Bağımsız, insancıl

Kova'ların olumlu huyları : İnsancıl, bağımsız, arkadaş canlısı, iradeli, yaratıcı, devrimci ruhlu, bağlı, ülkücü

Kova'ların olumsuz huyları : Anlaşılmaz, dik kafalı, usulsüz, sabit görüşlü, huysuz, geleneklere karşı gelen.

birsen83

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm Tuğba kardeşim. Allah razı olsun bu paylaşımın için.ben bir kovayım ve olumlu özelliklerini taşıyorum.olumsuz huylarını da kendimde oluşmasını engelledim Allahın izni ile.
Allah her daim yar ve yardımcımız olması dileği ile Allaha emanet ol.

*BEDİR*

Kayıtlı Kullanıcı
Ben balığım ama hiçte iradesiz biri değilim...!!!

Garip58

Kayıtlı Kullanıcı
:]:A Bi Tanesi Bile Uymuyor :(

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm kıymetli kardeşim.

Ayırdedici, inceleyici,dürüst, düzenli, titiz ve dakik.

ne kadar itimat etmeli bu apayrı bir konu,fakat kişi özelliği ile anlatılan belirtiler tutuyor.:K:evetselametle kalın kardeşim.hayırlı ve bereketli günler olsun inşaALLAH.:H

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
S.A BENDE TERAZİYİM YÜKSELENİM YAY BANA SEN KESİNLİKLE YAYSIN DİYORLAR:K:Kselametle kal

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
pek anlamam bu mevzulardan ama yaymisim.ya gercekten burclar varmı bu bildiğimiz baglamda?ve atıyorum bir burctan dunyada 30.000 adam var bunların hepside aynı özelliklerdemi?o ilğinç geliyor bana ?

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm Tuğba kardeşim. Allah razı olsun bu paylaşımın için.ben bir kovayım ve olumlu özelliklerini taşıyorum.olumsuz huylarını da kendimde oluşmasını engelledim Allahın izni ile.
Allah her daim yar ve yardımcımız olması dileği ile Allaha emanet ol.
aleykümselam kardeşim Rabbimiz sendende razı olsun

ben balığım tevafuk ama benimkide azıcık uyuyoo tabi olumlular:K

*BEDİR*

Kayıtlı Kullanıcı
pek anlamam bu mevzulardan ama yaymisim.ya gercekten burclar varmı bu bildiğimiz baglamda?ve atıyorum bir burctan dunyada 30.000 adam var bunların hepside aynı özelliklerdemi?o ilğinç geliyor bana ?

Tabiki istisnalar vardır ve bencede bu istisnaların sayısı oldukça yüksek..:D Selametle.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kıymetli kardeşim.

Ayırdedici, inceleyici,dürüst, düzenli, titiz ve dakik.

ne kadar itimat etmeli bu apayrı bir konu,fakat kişi özelliği ile anlatılan belirtiler tutuyor.:K:evetselametle kalın kardeşim.hayırlı ve bereketli günler olsun inşaALLAH.:H
ve aleykümselam değerli abim eh tevafuk diyelim öyleyse bana iradesiz yazmışlar ilgisi yok:D
hayırlı akşamlar abim Rabbimize emnaet ol inşaallah

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
sa bende kova burcuyum bazıları uyuyo bana emegıne saglık

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı

Şifre : uyumluluk, birliktelik, denge,sevgi

Terazi'lerin olumlu huyları : büyüleyici, uyumlu geçimli, duygusal, diplomatik, ülkücü, zarif

Terazi'lerin olumsuz huyları : kararsız, kinci, havai, değişken, flörtçü, kolay etkilenebilen, safdil.:):):)

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
BALIK

Şifre: hayalci, duyarlı

Balıkların olumlu huyları: Sevimli, duygusal, dünyevi olmayan, duyarlı, uyumlu, kolay etkilenen, iyi kalpli, merhametli, anlayışlı

Balıkların olumsuz huyları: dikkatsiz, gizliliği seven, kolayca altüst olan, yaşamın gündelik akışına ayak uyduramayan, zayıf iradeli, kararsız

S.A. KARDEŞİM NE YAZIKKİ BENDE BALIGIM VEDE BÜTÜN ÖZELLİKLERİM TUTUYOR....
BELKİDE BU YÜZDEN BU KADAR KARARSIZIM VEDE DUYGUSALIM....
AMA BU BURÇDA OLMAK İSTEMEZDİM ÇÜNKÜ COK CABUK ETKİLENİP ÇOK CABUK KIRILIYORUM İYİ DEGİL İŞTE....
SELAM VE DUA İLE....
SAOLASIN KARDEŞİM..

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Sorması ayıp boğa nerde yoksa ben mi göremiyorum??

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt