Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bakın İslamı Nasıl Etkiliyorlar (1 Kullanıcı)

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili Allah ın sevgili dostları bilindiği üzere yüce dinimiz İslam a ve müslümanlığa karsı gün geçtikçe propgandalar artmakta ve gençlerin daha dogrusu yeni nesilin akılları hile ile islamdan uzaklaştırılmaya doğru götürülmektedir. Bir siteyi gezerken ki gördüğüm olay beni çok üzdü. Benimde bildiğim ve Türkiye de de çok oynanan bir oyun ve bu oyun bakın neler yapmış öncelikle size şunu söyleyeyim ben sizin yerinize araştırdım oyun şirketi Yahudilere ait yani buda neden oyunun islam açılımı yaptığını ortaya koyuyor. Buyrun siteyi inceleyelim site linkini altta verdim sitedeki yazıalrı ve resimleride olduğu gibi buraya aktarıyorum lütfen bu oyunu oynayanlar varsa oynamamaları için engel olun. Allah c.c sizinle olsun.
Sitenin linki : Silkroad İslam Irkı Geliyor!. - PCkoloji.com

Sitede yer alan içerik oyun ile ilgili...

17094d1240031057-silkroad-islam-irki-geliyor-2q86l9e.jpg

Bildiğiniz gibi Sro da 2 çeşit ırk bulunmakta.Her yazılarımızda bu ırklara değinmişitik.Şimdi ise ne zaman geleceği tam belli olmayan ama önümüzdeki birkaç ay içinde çıkacağı konuşulan İslam Irkı na değineceğiz.

Özellikleri

1.Yeni İslam ırkının temeli İslamiyetin tarihi, kültürü ve efsanelerine dayanıyor.

2.İslam karakterleri lamba cinlerini istedikleri gibi kullanabilecekler, bu yenidir ve daha önce hiç bir oyuna gelmemiştir.

3.İslam Irkının Bulunduğu Yer :Arap geceleri ve ilginç İslam kültürü ile dolu.

İslam Irkı Haritada Samarkand-Evil Order Fortress bölgesinin güneydoğusunda bulunacak.

6 karakter geleceği muhtemel.İşte o karakterler ;

Bakın yukarıda yazanlara nasılda akıl çelen bir şeytan hilesi beynimizin altına yavaşça yerleştirmeye çalışılınıyor bu semponizeler. Allah c.c dan korkmayan kafirlerin ve onalrın yardımcıları münafıkların islam üzerinde oynadıkları oyunlardan sadece bir kaçı bu.

17088d1240030157-silkroad-islam-irki-geliyor-11.jpg

17089d1240029975-silkroad-islam-irki-geliyor-22.jpg

17090d1240029975-silkroad-islam-irki-geliyor-33.jpg

17091d1240029975-silkroad-islam-irki-geliyor-44.jpg

Resimlerdede Görüldüğü gibi burada islamı aşalıyan bir durum sözkonusu. Söz konusu olan oyun ne kadarda oyun olsa sonuçta islamı aşağılayacıcı bir durum vardır.
17092d1240029975-silkroad-islam-irki-geliyor-55.jpg

17093d1240029975-silkroad-islam-irki-geliyor-66.jpg

Bu oyunun gerçek adresi ise http://www.joymax.com/silkroad/
Lütfen bu oyunu oynayanlar varsa derhal bıraksınlar ve oynayanlarıda uyarsınlar. Çünki buradaki karakterler daha dogrusu islam açılımı karakterleri söylemek dilimin ucuna varmıyor ama siz daha iyi analdınız arkadaslar alçaklık diz boyu.

Firdevs Nisa

Kayıtlı Kullanıcı
walla haklısınız kaleyi içten fethediyorlar öncelikle gençlerimizi zehirliyor sonra hızla büyüyen bir kitle oluşturuyorlar.Zaten bence bu tarz oyunların hepsi yanlış.Tanıdığım insanlardan biliyorum bu tarz oyunlar insanı farkında olmadan daha hırslı ve hırçın yapıyor.Ardından gelen saygısızlıklar,anneye babaya itaatsizlikte cabası...çocuklu evde pc olsa bi dert olmasa bi dert ALLAH anne babalara kolaylıklar versin inşallah....
ALLAH'a emanet olun.

SELÂMÛN ALEYKÛM​

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
walla haklısınız kaleyi içten fethediyorlar öncelikle gençlerimizi zehirliyor sonra hızla büyüyen bir kitle oluşturuyorlar.Zaten bence bu tarz oyunların hepsi yanlış.Tanıdığım insanlardan biliyorum bu tarz oyunlar insanı farkında olmadan daha hırslı ve hırçın yapıyor.Ardından gelen saygısızlıklar,anneye babaya itaatsizlikte cabası...çocuklu evde pc olsa bi dert olmasa bi dert ALLAH anne babalara kolaylıklar versin inşallah....
ALLAH'a emanet olun.

SELÂMÛN ALEYKÛM​

Allah razı olsun

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
uyarı için çok teşekkurler...aslında YÜZÜKLERİN EFENDİSİ adlı oyunda Osmanlı İmparotorlugunu karalamaya çalışmaktadır..bu oyunun filminde kötü taraf Osmalı İmparatorlugudur,bunu bir köşe yazarının yorumunda okumuştum...

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
uyarı için çok teşekkurler...aslında YÜZÜKLERİN EFENDİSİ adlı oyunda Osmanlı İmparotorlugunu karalamaya çalışmaktadır..bu oyunun filminde kötü taraf Osmalı İmparatorlugudur,bunu bir köşe yazarının yorumunda okumuştum...

Hımm doğrduru kardeşim amam bu tarz oyunlar gencleri cok etkiliemektedir.
Tamamen islam karşıtı bir oyun daha var oda Browsergames ? Mehr als 20 Millionen Menschen spielen DarkOrbit! bu poyunda islam karşıtıt bi oyundur.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt