Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AZMİN BAŞARISI (1 Kullanıcı)

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
japon çocuğun tek hayali çok ünlü bir karateci olmaktı.fakat ailesi buna izin vermezdi.bir gün talihsiz bir kaza sonucu çocuk sol kolunu kaybetti
ailesi çocuğun moralinin çok kötü olduğunu görünce ona bir karate hocası tuttu.hoca ilk derslerde çocuğa karşısındakini sağ koluyla tutup üstünden savurmayı gösterdi.hatta 2. 3. ve sonraki bütün derslerde hep aynı hareketi yapıyorlardı
çocuk bir gün hocasına ''hocam ben çok sıkıldım artık başka hareketler geçsek'' dedi. hoca ise bunu kabul etmeyerek dünyada bu işi en hızlı yapan kişi olmadıkça bitiremiyeceğini söyledi.çocuk o kadar hızlanmıştı ki hocasını bile göz açıp kapayıncaya kadar yerden yere vuruyordu.
birgün hoca elinde bir kağıtla geldi kağıtta çocuğun gençler karate şampiyonasına katılabilecceği yazıyordu çocuk çok şaşırdı
ertesi gün salonda ilk rakibinin karşısına çıkacakken heyecanla hocasına sordu ''hocam bu iş nasıl olur'' ben sadece bir hareket biliyorum kesin kaybederim hocası ise '' sen sadece hareketi yap'' cevabını verdi
çocuk ringe çıktı ve hareketi ile rakibini eledi.hatta tek hareketi ile finale kadar çıktı. finalde karşısında kendisinin iki katı birisi vardı. önce çok korktu,ama gene bildiği hareketini yaparak son rakibinide yendi ve şampiyon oldu
sevinçle hocasının yanına koştu ve sordu ''hocam nasıl olur anlamaıyorum sadece bir hareket biliyorum tek kolluyum ve şampiyon oldum''
hocası çocuğa baktı ve dediki '' senin yaptığın hareket karateddeki en zor hareketlerden biridir...ve tek bir savunması vardır o da rakibin sol kolunu tutmak '':D:D:D

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AZMİN BAŞARISI

B)B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm değerli Orhan abimiz,
Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..Çok güzel ve anlamlı bir paylaşımdı..Bazen eksiklikler, başkalarının dahi gıpta ettiği ama başaramayacağı artılara dönüşebilir..Bu da tamamen bizlerin elindedir.. Eksiklikleri de, kazançlara çevirenlerden olmak duası ile..Allah c.c razı olsun..Rabbimize emanet olun..Selam ve baki dua ile inşallah.

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşım
cok ama cok guzel
azmın ve akılcılığın zaferı
ısteyınce oluyormuş
allaha emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt