Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

aynaları kulanma özgürlükleri bile yok (1 Kullanıcı)

musap

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi hayal edin siz türkiyede baş örtü yasağının varlığından habersizsinzi ülkeye geliyosunuz tevefuken bir üniversitenın önünde geçiyosunuz bide bakıyosunuz arkasını dönüp dükanların okulun arabların camlarına bakıp bişeyler yapan birileri?ne garip gelir demi kımdır bunlar neden camların önünde durup böle yapıyolar delimi bunlar ya dersniz?ben size sölim onlar okulun aynalarını bile kulnamaktan yoksun bırakılan bayanlardır başörtülerini düzeltiyoalr.üniversitler dünyada özgürlüğün demokrasının en güzel işledği yerlerdir.türkiyedekiler için böle söleyemem ama.özgürlğün temsilcileri olan üniversiteli gençlere daha ayna kulanma özgürlüğünü bile vermiyolar siz nasıl bahsedersınız burda özgürlükten

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi hayal edin siz türkiyede baş örtü yasağının varlığından habersizsinzi ülkeye geliyosunuz tevefuken bir üniversitenın önünde geçiyosunuz bide bakıyosunuz arkasını dönüp dükanların okulun arabların camlarına bakıp bişeyler yapan birileri?ne garip gelir demi kımdır bunlar neden camların önünde durup böle yapıyolar delimi bunlar ya dersniz?ben size sölim onlar okulun aynalarını bile kulnamaktan yoksun bırakılan bayanlardır başörtülerini düzeltiyoalr.üniversitler dünyada özgürlüğün demokrasının en güzel işledği yerlerdir.türkiyedekiler için böle söleyemem ama.özgürlğün temsilcileri olan üniversiteli gençlere daha ayna kulanma özgürlüğünü bile vermiyolar siz nasıl bahsedersınız burda özgürlükten

MUSAP kardeşim çok haklısın. "Özgür bir ülkede yaşıyoruz!!!" Hadi oradannn
Nerde özgürlük??!!
(de ben hiç buna ayna kısmından bakmamıştım:D:D:D)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt