Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ateist Saldırıları..!! (1 Kullanıcı)

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Selamün Aleyküm,

Bismillahirrahmanirrahym,

Değerli KArdeşlerim ve Site Yöneticileri,

Son günlerde forumlarda şu güzel kardeşlerimizin aklını karıştıracak ve kalblerini bozacak akıl oyunarı ile donatılmış gerektiğinde islam tarihi,ayet,hadis kullanarak bu İslam güneşi adı altında toplanan güzel kardeşlerimize zarar vermeye çalışılmaktadır.

Bu sitede ilmi çok olanda var az olanda.Bazı insanlar form konuları açarak kendileri üzerine dikkat çekmek daha doğrusu girdap oluşturup bu girdabın içine çekmeye çalışmaktadırlar.Bu tip saldırganlar bizim için eli kanlı bir saldırgandan daha aşağıdırlar.Site yöneticisi ve üye kardeşlerim bu konuya lütfen dikkat edin.

İlmi az olan kardeşlerimiz bunlardan etkilenebilirler.Bu tip formlara cevap vermeyin zira onları umutlandırmış olursunuz.

Site yöneticilerinden bu tip formlara anında müdahele etmelerini isterdim ama etmediler yada bildikleri başka şeyler vardır yanılıyorsam hakkınızı helal edin.

Üç aylarımız şimdiden hayırlı olsun.

Slm ve Dua ile..

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.dediklerine katılıyorum.dikkat etmekte fayda var.aşağıdaki butona basıp paylaşımı şikayet etmeliyiz.konu hakkında yetkililer sitede online oldukça müdahale edeceklerdir inşaALLAH.

ÜYELİK BİLGİLERİ ALTINDAKİ BU BUTON İLE ŞİKAYET GERÇEKLEŞECEKTİR.

(bilmeyenler için verilen bir bilgidir.)

selam ve yürekten samimi dularımla hayırlı ve bereketli akşamlar olsun kardeşim.

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
alyeküm selam kardeşim..çok önemli bi konuya dikkat çektiniz...ben kendi adıma hemen yönetime şikayet ediyorum..o tip insanları..bi ara sabah erken saatlerde çok geliyorlardı..zaman zmana değişik isimlerle gelip bu tip saldırıları yapıyorlar...RABBİME EMANET OLUN...HAYIRLI GÜNLER

cihanyangin

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,

bismillahirrahmanirrahym,

değerli kardeşlerim ve site yöneticileri,

son günlerde forumlarda şu güzel kardeşlerimizin aklını karıştıracak ve kalblerini bozacak akıl oyunarı ile donatılmış gerektiğinde islam tarihi,ayet,hadis kullanarak bu islam güneşi adı altında toplanan güzel kardeşlerimize zarar vermeye çalışılmaktadır.

Bu sitede ilmi çok olanda var az olanda.bazı insanlar form konuları açarak kendileri üzerine dikkat çekmek daha doğrusu girdap oluşturup bu girdabın içine çekmeye çalışmaktadırlar.bu tip saldırganlar bizim için eli kanlı bir saldırgandan daha aşağıdırlar.site yöneticisi ve üye kardeşlerim bu konuya lütfen dikkat edin.

Ilmi az olan kardeşlerimiz bunlardan etkilenebilirler.bu tip formlara cevap vermeyin zira onları umutlandırmış olursunuz.

Site yöneticilerinden bu tip formlara anında müdahele etmelerini isterdim ama etmediler yada bildikleri başka şeyler vardır yanılıyorsam hakkınızı helal edin.

üç aylarımız şimdiden hayırlı olsun.

Slm ve dua ile..

aleyküm selam katiliyorum arkadaşima çok güzel bi yaklaşim allah razi olsun

Merto90

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bir çok ateistle muhabbet ettim ve onların sorularına araştırarak cevaplar buldum. Sizden ricam bu foruma ateistlere cevap köşesi açılmasını istiyorum. Onların saldırılarına en güzel karşılık, onların sorularına cevap vermek olur. Onlar bizim aklımızı yıkayamazlar. İmanımızdan şüphemiz de olmadığına göre onlarla yüzleşmemiz gerekir. Lütfen bu ricamı dikkate alın endişe eden taraf biz değil onlar olmalı. Bu isteğimin çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt