Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Asla başörtü örtmeyeceğim yemini! (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Çanakkale’deki Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğrencilerine başörtüsü kullanmamaları için yemin ettiren öğretmen için Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Son sınıf öğrencilerinin Teknoloji ve Tasarım derslerine giren Muazzez Zeybel’in, ders saatinde öğrencilere örtünmemeleri için yemin ettirmesine tepki gösteren çok sayıda veli, öğretmen hakkında şikâyetçi olmak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne geldi. Burada dilekçe yazan veliler, öğretmenin görevine son verilmesini istedi.

Verilen dilekçeler üzerine bir müfettiş görevlendirerek sözkonusu öğretmen hakkında soruşturma başlattıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, "Konu kapsamında veliler ve öğrencilerin ifadeleri alındı. Soruşturma çok kısa bir süre sonra sonuçlanır" dedi.

Muazzez Zeybel’in öğrenciler tarafından sevilen bir hoca olduğunu söyleyen 8. sınıf öğrencisi Z.A, "Hocamız ders aralarında ve derslerde bize hep güler yüzlü davranır. Fakat son zamanlarda derslerde sürekli başörtüsü üzerine konuşmalar yapmaya başladı. Bir gün ders sırasında dersi anlatmayı bırakıp, ’Ben şimdi sizden büyüyünce başörtüsü örtmeyeceğinize, evden çıkarken Ayet-el Kürsi okumayacağınıza dair yemin etmenizi istiyorum’ dedi. Bunun üzerine sınıftan bazı öğrenciler yemin etmek yerine ’söz veriyoruz’ dedi. Sınıfın çoğunluğu ise sessiz kaldı. Hocamızda bize ’Irak’ta kadınlar başını örtüyor bakın onlar şimdi ne haldeler, sizler de örterseniz bizim ülkemiz de Irak gibi olur’ diyerek bizleri ikna etmeye çalıştı. Ben de akşam evde babama durumu anlattım o da öğretmenden şikayetçi oldu" dedi.

Okula çocuklarının aydınlanması, ülkesi için iyi birer birey olarak yetişmleri için gönderdiklerini söyleyen veliler, "Emekliliği yaklaşan bir öğretmenin çocuklarımıza ders yerine beyinlerini bu tür şeylerle yıkaması dehşet verici. Devletin öğretmenine güvenmeyip kime güveneceğiz. Biz artık çocuklarımızla birlikte dersemi girelim. Bu tür kişilerin eğitimci olarak çalışması çok acı bir durum" diye konuştular.

leni

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı geceler inanamıyorum şuan okuduklarıma bende çanakkaleliyim we bu kadın bana neredeyse 2 yıl öğretmenlik yaptı hiç böyle bir şeye cesaret edebileceğini düşünmemiştim.yaşam tarzından böyle düşüncelere sahip olduğu apaçık belli ama böyle örümcek kafalı biri olduğunuda tahmin etmiyordum böyleleri birde bize gerici örümcek kafalı derler ne diyebilirimki RABBİM ıslah etsin inşallah...

osmanyusuf

Kayıtlı Kullanıcı

Kimlere Emanet Ediyoruz çocuklarımızı..

Başörtüsünü Takanlar Okullara Alınmasin Diyen Sefihler

şimdi Birde Sosyal Hayatta Başörtüsü Yasağı Getirmeye çalişan

Zavalli Kendini Bilmezler.

Nerde Kaldı Bizim özgürlüğümüz...

Allahin (c.c.) Her Insana Verdiği özgürlüğü Kendi Kafalarina Göre

Yorumlayan Bu Tip Insan Müsfettelerini Kınıyorum.ve Yuh çekiyorum

Yuuuuuhhhhhhhhhhhh...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı geceler inanamıyorum şuan okuduklarıma bende çanakkaleliyim we bu kadın bana neredeyse 2 yıl öğretmenlik yaptı hiç böyle bir şeye cesaret edebileceğini düşünmemiştim.yaşam tarzından böyle düşüncelere sahip olduğu apaçık belli ama böyle örümcek kafalı biri olduğunuda tahmin etmiyordum böyleleri birde bize gerici örümcek kafalı derler ne diyebilirimki RABBİM ıslah etsin inşallah...

Aleykümselam zaten emekli oluyormuş o zaman daha yeni olduğu için cesart edememiş besbelli gider ayak eteğindeki incileri döküvermiş benim tanıdığım bir kaç atais öğretmen var başkalarındanda duyuyordum hayret ediyorum bunlar neyi okumuşlar acaba Allah içlerine hidayet versin inş A.E.O :H

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Kimlere Emanet Ediyoruz çocuklarımızı..

Başörtüsünü Takanlar Okullara Alınmasin Diyen Sefihler

şimdi Birde Sosyal Hayatta Başörtüsü Yasağı Getirmeye çalişan

Zavalli Kendini Bilmezler.

Nerde Kaldı Bizim özgürlüğümüz...

Allahin (c.c.) Her Insana Verdiği özgürlüğü Kendi Kafalarina Göre

Yorumlayan Bu Tip Insan Müsfettelerini Kınıyorum.ve Yuh çekiyorum

Yuuuuuhhhhhhhhhhhh...

Aynen sana katılıyorum İşte özgürlükçü geçinen DANGALAK zihniyet.

Hepsi böyle, özgürlük adı altında insanların düşünmesini ve kendi kendine karar vermesini bile istemiyorlar, bunu hazmedemiyorlar.

bunlardan bu ülkede sürüsüyle var.

Marşlarında da hep özgürlük nameleri duyarsın. :H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt