Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

aşk acı ayrılık (1 Kullanıcı)

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
önce asık olursun bütün dünya senin olur
snra ortaya kususrlar çıkar ölürsünnn
ve daha sonra ayrılık işte yıkıldığın ann

gercekten hemen hemen her kızın basına geliyoo
benm basıma geldii
çokk zorr :(((
çok mutsuzum değmez biri için 2 yılımı werdim
suan ise sadece izlemek geliyor içimden... :a22:

gozyasi

Kayıtlı Kullanıcı
Senin anliyorum ama yasin daha cok kücük. Bir kizla bir erkek anca evlenme niyetiyle tanismalari gerekiyor bence ve sen daha evlenmek icin kücüksün. Bence kendini bos bosuna böyle seylerle tüketme. Hayat zaten cok zor ve böyle seylere üzülerek bos bosuna kendi yipratma. Ve hayatda daha büyük acilarin oldunu unutma. Belki bu dediklerim sana cok sacma gelecek ama anca zamanla ve yasadikca anlicaksin. Gün gelecek bu askin bitti icin sükür edeceksin. Simdiki cekdim acilari iki cekmisim diyeceksin. Rabbim dogru insani karsina cikardindan ve öyle hayirli bi sevgi bitmiyor ve gercekden mutluluk neymis ozaman anliyorsun. Herseyi zamana ve Rabbime birak. Birak Rabbim karsina hayirli zamanda hayirli kisiyi cikarsin...

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
bnde öyle yapıyom zaten ama gercktn zorr yaa bn rabbme yakın we dua eden br kulum onun için hergün dua ederm

gozyasi

Kayıtlı Kullanıcı
En iyisini yapiyorsun. Dua etmekden hic bir zaman vazgecme. Bugün sana dayanilmaz gelen aci birgün senin icin hic bisey ifade etmicek. Allah yar ve yardimcin olsun..

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
kımse ıcın kendını uzmeye deymez kardesım uzulme demk kolay dıcen belkı ama zamn herseyı unutryo bu yuzdense evlnmek ıstemen bence bıraz kafanı dınle derım genede sen bılırısn

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm değerli kardeşim, bu konuya cevap yazmak istemiyordum ama mesajını görünce dayanamadım. Nasılsın, kardeşin nasıl?

Senin anliyorum ama yasin daha cok kücük. Bir kizla bir erkek anca evlenme niyetiyle tanismalari gerekiyor bence ve sen daha evlenmek icin kücüksün. Bence kendini bos bosuna böyle seylerle tüketme. Hayat zaten cok zor ve böyle seylere üzülerek bos bosuna kendi yipratma. Ve hayatda daha büyük acilarin oldunu unutma. Belki bu dediklerim sana cok sacma gelecek ama anca zamanla ve yasadikca anlicaksin. Gün gelecek bu askin bitti icin sükür edeceksin. Simdiki cekdim acilari iki cekmisim diyeceksin. Rabbim dogru insani karsina cikardindan ve öyle hayirli bi sevgi bitmiyor ve gercekden mutluluk neymis ozaman anliyorsun. Herseyi zamana ve Rabbime birak. Birak Rabbim karsina hayirli zamanda hayirli kisiyi cikarsin...

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm esraisra kardeşim, öncelikle üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşAllah. Yanlış anlaşılmaktan ve sizi de forumumuza karşı soğutmak istemem, lütfen yanlış anlamayın, lakin açtığınız konu "islami bilgilerin yer aldığı" forumumuza hiç de uygun değildir, yönetici kardeşlerimiz konuyu gördüklerinde zaten gerekli uyarıyı yaparak konuyu kapatacaklardır. Ben sadece bir abla tavsiyesinde bulunmak istedim. Lütfen yanlış anlamayın ve yanlış anlaşıldıysam da hakkınızı helal edin. Forumumuzdaki ve sitemizdeki (www.islamiyet.gen.tr) konulara göz atın. Bir de; özellikle "v" harfini "w" olarak kullanmamanızı ve aşağıdaki bağlantılara göz atmanızı rica edeceğim.

http://forum.islamiyet.gen.tr/forum...acarken-dikkat-edilmesi-gereken-kurallar.html
http://forum.islamiyet.gen.tr/forum-kurallari/45102-yeni-uye-kurallari.html

Allah'a Celle Celalühu emanet olun, Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşAllah.

önce asık olursun bütün dünya senin olur
snra ortaya kususrlar çıkar ölürsünnn
ve daha sonra ayrılık işte yıkıldığın ann

gercekten hemen hemen her kızın basına geliyoo
benm basıma geldii
çokk zorr :(((
çok mutsuzum değmez biri için 2 yılımı werdim
suan ise sadece izlemek geliyor içimden... :a22:

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Olan olmuş
bence ders almalısın ;)

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
çok saol ceylan kardesim ama bn gerckten çok kötüyüm onun için danışmak istedim özür dilerim

gozyasi

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam ceylantur kardesim. Allah sükür iyiyiz. Bu acila yasamayi ögrenmeye calisiyoruz. Hayatda bi tarafdan devam ediyorum. Kardeslerim okuldaki derslerile bende üniverstedeki derslerimle ugrasiyoruz. Elimizden geldi kadar annemizin istedini gibi basarili olmaya calisiyoruz. Allah senden razi olsun kardesim beni hatirlayip halimi hatrimi sordun icin...Allah emanet ol kardesim.

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
ya kususra bkma bn cevabı daha snra grym smdi yazcm

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ceylantur kardeşimiz doğru söylüyor. Bir kaç gündür takip ediyorum seni. Forum sanki sadece sana aitmiş gibi, kendi şahsi konularınla ilgili mesajlar yayınlıyorsun. Ben bu forumun teknoloji bölümünden sorumluyum. Ancak ismindende anlaşılacağı üzere burası islami bilgilerin bulunduğu dini bir sitedir. O yüzden hiç bir konunun islami konuların önüne geçmesini istemiyoruz. Buna teknolojide dahil...

Forumdaki ablalarınla ile yine görüş, onlardan bilgiler al. Onların tecrübelerine dayanarak onlara sorular sor. Ama ailevi sırlarını lütfen burada ifşa etme. Bunları senin yaşının getirdiği bir hamlık olarak yorumluyorum.

Sana sadece abin olarak şu tavsiyeyi yapabilrim. Dua ahlaktır. Dua eden allaha muhattaptır. Allah sana dua nimetini verip, seni kendisine muhattap etmiştir. Ama çokları bu nimeti kullanamaz. Sen bol bol dua et, Allahın zikrini bırakma, Bu zikirki sağlam bir iptir. Bu ipe sarılan 2 cihandada mesut olacaktır. Bunu ben söylemiyorum. Rabbim söylüyor. Bizlerde senin duacın oluruz. Kimin duası kabul olur bilinmez.

Lütfen bundan sonraki mesajlarınızda daha dikkatli olursanız sevinirim.

Selametle.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim yar ve yardımcın olsun değerli kardeşim. Allah Celle Celalühu tekrardan anneciğine rahmet eylesin, kabrini Cennet bahçesi eylesin inşAllah, her zaman aklımdasın. Allah'a Celle Celalühu emanet olasın, kardeşlerinin de gözlerinden öperim :)

Selamun aleyküm,

aleyküm selam ceylantur kardesim. Allah sükür iyiyiz. Bu acila yasamayi ögrenmeye calisiyoruz. Hayatda bi tarafdan devam ediyorum. Kardeslerim okuldaki derslerile bende üniverstedeki derslerimle ugrasiyoruz. Elimizden geldi kadar annemizin istedini gibi basarili olmaya calisiyoruz. Allah senden razi olsun kardesim beni hatirlayip halimi hatrimi sordun icin...Allah emanet ol kardesim.

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
canm benm son yazdğnı görmedim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt