Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ashab_kiram kardeşime (1 Kullanıcı)

gırgır

Kayıtlı Kullanıcı
ashab_kiram´isimli üyeden Alıntı
hakendiş kardeşim bana yardimci olmaya çaliştiğin için allah senden razi olsun.nişanlim yayin evinde çalişiyo ona söyledim tahmin edersinizki yayinevleri komşularina indirim uyguyolar.en kisa zamanda alicam ve yavaş yavaş okumaya başliycam.

())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))(

kardeşim ben müsait olamadıgımdan 10günden bu yana bu sayfada yazma fırsatım olmadı ve gördüklerime şaşırdım

hakendiş çıkıp lügat bilmiyorsanız fazla (sanki sizin önceden ne bildiginizi bilirmiş gibi ) anlıyamazsınız diyor bizim ögretim teknigimizde 2hafta da
düzenli ve istekli bir çalışmayla isterseniz osmanlıça mektup bile yazarsınız lakin ben bu teklife ilk gün sormayı unuttum siz bir bayansanız ben size ders veremem ben bir erkegim ve bu sayfada ders vermem sizden mail alıp mail vermek gerek sonra tel alış verişi ve sonrada dersleri o kimsenin ayagına kadar götürüp izahı gerekir burda ders olmaz işte bu sebebten siz bir bayansanız size ben ders veremem ançak erkek kardeş veya nişanlıyım demişsiniz dogru algıladıysam bayansınız nişanlınız aracılıgıyla olabilir

hoşçakalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt