Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

arkdaşlar dualarınıza ihtiyacım war!!! (1 Kullanıcı)

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Geçmişin verdiği sıkıntıların ve utançların gececeğini ümit ederek tövbe ettim ALLAH'ıma!! Arkadaşlar bi kardeşiniz burda dularınızı bekliyor, allahın beni affetmesi ve içimdeki sıkıntıları alması için sizinde dualarına ihtiyacım var! ne olur arkadaşlar bi farz namazından sonra ellerinizide bir kez ibrahim arkadaşınız için açın Allahü Tealanın dergahına! dua ile kalın, allaha emanet olun...

demir227

Kayıtlı Kullanıcı
Allah affedicidir affetmeyi sever. Sen de samimi olarak tevbe ettiysen gerisinden korkma inşallah.. yeter ki tevbeden sonra aynı şeyleri tekrarlama aynı günahlara devam etme. kararlılıkla ve sabırla nefsine ve şeytana karşı dik dur. Allah'a sığın onlardan. İçinden namaz kılmak gelmediği zaman kılmamazlık yapma. namaz dinin direğidir. inşallah sen de bizler de kurtuluşa erenlerden oluruz. selametle

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim yardımcınız olsun inşallah..dilerim ki rabbimin affına mazhar olursun,içindeki sıkıntılardan tez zamanda kurtulursun...Dualarımızdasın...

selam,sevgi ve sonsuz dua ile....

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ibrahim arkadaşım
öncelikle üyeliğin hayırlı olsun inşaallah :a03:
sen başlangıcı yapmışsın tövbe ederek, Rabbim kabul etsin..
elimizden geldiği müddetçe dualarımız seninle, Allahım tövbeni ve bizim dualarımızı kabul eder inşaallah, Allaha emanet ol... :a03:

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar allahım sizinle olsun....

arkadaşlar allahım sizinle olsun....

Sizin dualaranız ve Allahımın rahmeti oldukça ben her zaman daha iyi olacağıma inanıyorum... Ve yaptığım bunca kötülüklerden sonra hala bu durumda olduğum için Rabbime şükrediyorum... Arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin ne olur. dua ve selametle kalın...

gitarro

Kayıtlı Kullanıcı
sen merak etme dost her namazdan sonra ben "tüm müminlerini" diye başladığım duamda sende oluyorsun ya da olacaksın
Allah çok bağışlayıcı affedicidr önemli olan gönülden iman onu hallettiysen hiç korkma dost
aeo

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
allah kabul etsin kardesim tevbelerimizi.bol bol istiğfar ve tevbe edelim.allah sıkıntılarını gidersin.

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
pişmanlıkta bir tövbedir.ilk adımı atmışşınız rabbimize karşı.şimdi allahutela size koşacaktır.inş dularınız en hayırlı şekilde kabul olunur.

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
çok saoğulun allahımın iyi kalpli kulları!

çok saoğulun allahımın iyi kalpli kulları!

Evet pişmanlıkta bir tövbedir ve allahü telanın bana koştuğunu ve beni sevdiği kullarının arasına aldığını ve beni bağışlamaya başladığını hissediyorum! bugün çok eski ve çok nadir görüştüğüm bi dostum aradı ve 3 gece aynı rüyayı görmüş. Kendisinin öldüğünü ve öldüğü yerde sorgusu bittiği zaman benim geldiğimi ve bedran hocam cennet benim geldiğim taraftadır yol burdan devam et demiş... Allahım cehhennem azabından ve kaynar sulardan bütün müslüman kardeşelrimizi korusun... Ve benim tövbelerimi kabul, içinde bulunduğum sıkıntılarımı gidermeme yardımcı olsun... zaliminm zülmünden ona sığınırım. Allah bütün dualarımızı kabul eylesin AMİNNNN... Ve Hz. Yunus Peygamberimizin dediği gibi LE İLAHE İLLA ENTE SÜPHANEKE İNNİ KUNTİ MİNEZ-ZALİMİN!

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim yardımcın olsun,
günahlarının döktüğün gözyaşlarıyla duyduğun pişmanlıkla affa kefaret olması temennisiyle...

NAZAR_66

Kayıtlı Kullanıcı
dularım seninlede kardeş ALLAHın rahmeti üzerine olsun

Ammar 15

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH gafur ve gaffar dır inşallah dularınız en hayırlı şekilde kabul olunur. ALLAH yardımcınız olsun selam ve dua ile

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar hepimizin ihtiyacı var!

arkadaşlar hepimizin ihtiyacı var!

Peygamber efendimiz S.a.v Buyuruyorki; Eğer ki dualarınızın kabul olmasını ve sıkıntılarınızın biran önce geçmesini istiyorsanız bir insanla karşılıklı olarak birbirinize içten dua edin. çünkü dua da temiz dil çok önemlidir ve bi bşakasının dili bi başkası için çok temizdir. Arkadaşlar karşılıklı birbirimiz için dua edelim ve sıkıntılarımızın biran önce bitmesi için yalvaralım Allahımıza... Dualarımız kabul et ya rabb'l elamin!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt