Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

arkadaşlar msn iletiniz ne?? (1 Kullanıcı)

daramada

Kayıtlı Kullanıcı
Ahlaksızların bağırışıyla, yürekli yiğitlerin naraları, tilkiyle arslanın sesi gibi meydandadır.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi tekrar çıkıyorum:a26: ders çalışcam bu defa:)

evet kuzen düşünüyor bakalım, hayırlısı:)

ders ders ders insan sıkılıyor ya hiç bir haftamın bu kadar uzun geçtiğini hatırlamıyorum daha pazartesine ders hazırlicam
kuzene de sevgiler saygılar.....
başarılar dilerimm rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah başarır darısı senin başına:a24:

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
şehitliğe susayan ve ölümü bir sevgili gibi kucaklayan insanlara esaret teklif etmek çok boş ve gülünç bir uğraştir.şeyh şamil

yüz yil köle olarak yaşamaktansa birgün şerefli ve başi dik durmayi tercih ederim........cehar dudayev.....

HilserSeN

Kayıtlı Kullanıcı
Söylesem Tesiri Yok , Sussam Gönül razı Değil , Çektiğim Alayı Bir Ben Bir Allahım BiliR

ummim

Kayıtlı Kullanıcı
ey geçen hallerden tövbe etmek isteyen , tövbe etmekten ne vakit tövbe edeceksin

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
" Bu dunyada hurmalari benden daha cok seven var mi acaba? :D"

Yakinda anlayacaksiniz neden oldugunu..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt