Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

arkadaşlar bi bakarmısınız (1 Kullanıcı)

zeynur

Kayıtlı Kullanıcı
size bi sorum olacak biliyorum soru bölümüne yaz diyeceksiniz ama vaktim yok
ben bi moda evinde çalışıyorum ve bizim patron bana dükkanın bereketi artsın diye bi tütsümü ne varmış onu yap dedi daha önce böyle bişi duymuştum yapılmasının hükmünü bilen varmı ?
bana yardımcı olursanız çok sevinirim

ORBE

Kayıtlı Kullanıcı
RE: arkadaşlar bi bakarmısınız

benim bildigim tütüsünün bereketle bi ilgisi yok yani kuranda gecen bişiy dil.hiç bi ilim din islam içerikli bi kitapda tütsü yakın bereketlenin gibi bişiy duymadım bence tütsü bahane ayetelkürsi şahane:>hayırlı aksamlar

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

DEĞERLİ KARDEŞİM BEREKET OLSUN DİYE SADECE DUA OKUNUR ALLAHTAN YARDIM İSTENİR ÖYLE YOK TÜTSÜYLE YOK BAŞKA BİRŞEYLE BEREKET GELMEZ BİRDE EN GÜZELİ SEHER VAKTİNDE RIZIKLAR DAĞITILIRKEN RIZIK KAPISININ AÇIK OLMASI VE DUA EDİLMESİDİR RABBİM HERGÜN HERKULUNA AYNI DERECEDE RIZIK VERİR AMA BAZI KULLAR BUNU BİLEREK YADA BİLMEYEREK ELİYLE GERİ İTER GENİŞ BİR RIZKA SAHİP OLMAK VE ELİMİZDEKİ RIZKIN DAHADA GENİŞLEMESİNİ İSTİYORSAK SEHER VAKTİNDE RIZIKLARIN DAĞITILDI VAKİTTE RABBİMİZLE OLMALIYIZ RABBİM HAYIRLI VE HELALİNDEN KAZANÇALAR VERSİN DUA İLE

ilbeyi

Kayıtlı Kullanıcı

SELAM ALEYKÜM. DİNİ İSLAMDA TÜTSÜYLE, FALLA ,BÜYÜ İLE UĞRAŞANLAR ÇOK KÖTÜ BİR ŞEKİLDE YERİLMİŞLERDİR. BEREKET İÇİN SADAKA VERMEK HELAL VE HARAMA DİKKAT ETMEK GEREKİR.

zeynur

Kayıtlı Kullanıcı

HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN BENDE SATEN ONA DUA OKURUM DEMİŞTİM TÜTSÜNÜN Bİ HÜKMÜ OLMADIĞINI BİLİYORUM AMA ONA TAM Bİ CEVAP BULAMADIM

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN ...............B)

duru aysim

Kayıtlı Kullanıcı

Biz insanlar her şeyin kolayına kaçmayı vede hurafe yönünü öğrenmeyi ne çok seviyoruz...Bereket olsun diye dükkanlarına Karınca duası asan birçok insan gördüm ama bereket tütsüsünü ilk kez şimdi duyuyorum...Patronunuza tütsü yerine dükkanını erken saatte besmeleyle açıp besmeleyle kapatmasını ve Allah (CC) a sığınmasını önerebilirim...Tütsü bana pekte normal gelmedi!

ORBE

Kayıtlı Kullanıcı

ona verecegin en iyi cevap islamda boyle bişey yok demelisin bence hayırlı geceler..

takan

Kayıtlı Kullanıcı

BEREKET İÇİN YAPILABİLECEK TEK ŞEY DUA DIR KARDEŞİM ÖYLE BATIL İNANÇLARA SAKIN İNANMAYIN

zeynur

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar ben öyle şeylere inanan bi insan değilim ve günah olduğunu biliyorum sabah dükkanı ben açıyorum vede besmele ve duamıda ediyorum
ALLAH RAZI OLSUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt