Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aranıza benide kabul edermisiniz? (1 Kullanıcı)

Aşkı ilahi

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.Değerli dostlar.Sitenizi dini bir konuda yardım için ararken buldum,şöle bir baktım hoşuma gitti üye oldum,ama ne kadar kalırım bilmem.
Güzel bir ortam varmı acaba?kavgasız,gürültüsüz,tartışmasız,herkesin birbirini anlayacağı bir ortam varsa inş kalıcı olur.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam hoşgeldin kardeşim
üyeliğin hayırlı ve daim olur inşallah

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum esselam kardeşim üyeliğin hayırlı olsun burada kavga gürültü pek olmaz ama tartışmalar olabiliyor nede olsa nefis taşıyoruz yada o bizi taşıyor :) birileri gelir birileri gider geliş nedeni islamiyet adına bir müslüman kardeşine bir harf öğretmek olan ne büyük ecirlere kavuşur öğrenmek ise zaten öğretmenin yarısıdır .
Hayırlı paylaşımlar dilerim ...:)

_YUSUF_

Yönetici
S.a.Değerli dostlar.Sitenizi dini bir konuda yardım için ararken buldum,şöle bir baktım hoşuma gitti üye oldum,ama ne kadar kalırım bilmem.
Güzel bir ortam varmı acaba?kavgasız,gürültüsüz,tartışmasız,herkesin birbirini anlayacağı bir ortam varsa inş kalıcı olur.

Aleyküm Selam
Hoşgeldiniz.
Yardım edebileceğimiz konularda elimizden geldiğince yardım edebiliriz.
Unutmayalım güzel bir ortamın oluşması kişilerin kendi elindedir.Güzel ortamlar el ele vererek oluşur.Herkese görev düşer bu görev bilinci ile hareket eden kardeşlerimizle dostluk bağları kurulur.Tabi bu oluşumu baltalayabilecek üyeler çıkabilir.Eğer gerekli ikazlara aldırmayarak huzur bozucu fitne fesat çıkarmaya devam ediyorsa kardeşlik bağlarının bozulmaması adına gerekeni yönetim yapıyor.
Tekrardan hoş geldiniz hayırı geceler

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam kardeşim
yer nedemek
Ailemize,
Sefalar getirdiniz...
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun İnşallah...
hayırlı paylaşımlar
Selametle kalınız
Selam ve duayla...
Allah c.c. emanet olunuz​

Aşkı ilahi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum esselam kardeşim üyeliğin hayırlı olsun burada kavga gürültü pek olmaz ama tartışmalar olabiliyor nede olsa nefis taşıyoruz yada o bizi taşıyor :) birileri gelir birileri gider geliş nedeni islamiyet adına bir müslüman kardeşine bir harf öğretmek olan ne büyük ecirlere kavuşur öğrenmek ise zaten öğretmenin yarısıdır .
Hayırlı paylaşımlar dilerim ...:)

Hoşbulduk sağolasınız,çok sıcakkanlı karşıladınız beni.

Aşkı ilahi

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam
Hoşgeldiniz.
Yardım edebileceğimiz konularda elimizden geldiğince yardım edebiliriz.
Unutmayalım güzel bir ortamın oluşması kişilerin kendi elindedir.Güzel ortamlar el ele vererek oluşur.Herkese görev düşer bu görev bilinci ile hareket eden kardeşlerimizle dostluk bağları kurulur.Tabi bu oluşumu baltalayabilecek üyeler çıkabilir.Eğer gerekli ikazlara aldırmayarak huzur bozucu fitne fesat çıkarmaya devam ediyorsa kardeşlik bağlarının bozulmaması adına gerekeni yönetim yapıyor.
Tekrardan hoş geldiniz hayırı geceler

Hoşbulduk kardeş,ama bu hoşgeldin birazda tembihe benzemiş.Uslu durursan dur,durmazsan kendin bilirsin gibi hani.
Tekrardan hoşbuldum.

damlanur75

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş Geldiniz, Umarım güzel paylaşımlar,faydalı paylaşımlar Olur

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
hosgeldiniz
hayirlar ve guzellikler gostersin Rabbim bizlere

Aşkı ilahi

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbuldum Su-Eda kardeşim.
Candan karşılamanız ve beni aileden saydığınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim. Hoşgeldin.. Üyeliğin hayırlara vesile olur inşaallah..
Sitemiz çok güzell.. Bağımlılık yapıyor. Hayırlı paylaşımlarda bulunmak duasıyla..

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı

üyeliğiniz hayırlı olsun kardeşim.burası gerçekten çok güzel ve sıcak bir aile ortamı.amacımız birazda olsa birbirimize destek olmak ve ALLAH yolunda ilerleyebilmek.ALLAHA emanet olun

Aşkı ilahi

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim. Hoşgeldin.. Üyeliğin hayırlara vesile olur inşaallah..
Sitemiz çok güzell.. Bağımlılık yapıyor. Hayırlı paylaşımlarda bulunmak duasıyla..

Hoşbuldum kardeş.Gerçekten samimi bir ortam olduğu belli oluyor,gerçi benim pek vaktim yok ama,yinede ara sıra sizlerle hasbihal ederim.

Aşkı ilahi

Kayıtlı Kullanıcı
üyeliğiniz hayırlı olsun kardeşim.burası gerçekten çok güzel ve sıcak bir aile ortamı.amacımız birazda olsa birbirimize destek olmak ve ALLAH yolunda ilerleyebilmek.ALLAHA emanet olun

Muhabbet ten Muhammed olur hasıl.Muhammedsiz muhabbetten ne hasıl? demiş atalarımız.
Tabiki öncelikle faydalı muhabbetler kardeş.
Hoşbuldum sağolasınız.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

aleykum selam hoşgeldiniz .

hayırlı olsun üyeliginiz .. umulurki hayırlara vesile olsun ..

dilek ve temenniler güzel .. hepimizin arzuladıgı haller...

selam ve dualarımla...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt