Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

antivirus programi (1 Kullanıcı)

firdevs_91

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeslerim aranizda iyibirtane antivirus program bilen varmi.
Ben biliyorum ama tam emin degilim bedavami ve computerim zarar görür mü diye
Sizden birisi yardim edebilirse cok sevinirim.
Program hem bedava hem de computerim zarar görmemesi lazim.
Acele cvp yazarsaniz coook sevinirim

monece

Kayıtlı Kullanıcı
panda veya keyboard
inndir.com dan indirebilirsin
bende şuan panda var ben memnunum
ancak unutma hiçbir virüs programı tamamen korumaz
bilgisayarı illa sorun çıkar

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm...Birbilgisayarcıya gidin ve Nod 32 virüs cdsini isteyin çok süper yeni çıktı..aylık falan parada vermiosunuz öyle bir şey yok sadece yükleyin okadar..
Çok övüyorlar program ingilizce ama sizin hiç bir ey yapmanıza gerek yok sadece yükleyin:D

Allah(c.c)'ya emanet olun..

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
abi bende nod 32 var ona bile virüs girdi napcaz bilmiyom selametle.

EgELee

Kayıtlı Kullanıcı
en iyisi kaspersky 1 aylık deneme surumu veriyor sonra pc den bı dosyasını sıldıkten sonra deneme surumunu tekrardan secıp devam ede bılıyorsun 3 yıldan berı kullanıorum cok saglam bır programdır ilgilenenlere yardımcı olurum elimden geldınce
Selametle kalın arkadaslar..

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim ücretsiz anti virüs yazılımı olmaz. Hemen heen hepsinin 1 yıllık geçerli olmak üzere şifreleri mevcuttur. Şifren olmazsa veri tabanını güncelleyemezsin.

Ama antivirüs yazılımı üreten bazı firmalar free / ücretsiz yazılımlarıda var. Ancak ben free olan bir antivirüs yazılımına asla güvenmem.

Sen şunları yapabilirsin.

1 - 1 yıllık geçerli olmak üzere ücretli bir antivisür yazılımı satın alabilirsin. (Kesinlikle kaspersky 2009 tavsiyemdir.)

2 - Kaspersky 2009 versiyonunu internetten indirip. Yasal olmayan yollarla şifre temin ederek o antivirüs yazılımını kullnabilirsin.

KasperSky 2009 İndir : http://www.kaspersky.com/kav_latest_versions?downlink=206910847

3 - Tamamen Free / ücretsiz bir antivirüs yazılımı kullanabilirsin.

Free Anti virüs indir : http://portal.cizgi.com.tr/software/download.aspx?id=6133

Seçim senin kardeşim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
kaspersky programını yükleyince benim bilgisayar adsl algılamıyor ama

EgELee

Kayıtlı Kullanıcı
ne gibi sorunlar cıkarıyor kurulum cd sın içinde virus varsa engelleye bılır kullanımını onuda yuledıkten sonra vırus olarak goruyorsa ızın vererek vırus olarak gormesını engellersın cunku dunyanın en ıyı programı olarak gecıyor ayrıca yıllık key almadan guncelleme yapa bılıorsun 1 aylık deneme surumunu kullakdıktan sonra bır program var ordan kullanılmıslıqı sılıyor ve tekrardan deneme surumu olarak kullanıor sorunsuz olarak ta guncellemelı yapılıor

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt