Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Annelere ve anne adaylarina müjde (1 Kullanıcı)

ondansonra19

Kayıtlı Kullanıcı
ANNELERE VE ANNE ADAYLARINA MÜJDE
Abdurrahman bin Avftan nakledilen bir hadisi şerifte Efendimiz sav şöyle buyurmuştur:
‘Bir kadın hamile kaldığında onun için gündüz oruçlu, gece namazlı, Rabbine gönülden teslim olmuş mücahit kimsenin sevap ve mükâfatı gibi manen kazanç sağlayan bir durum hâsıl olur.
Doğum ağrısı tuttuğunda hiç kimse onun ne kadar sevap ve mükâfatı kazandığını hakkıyla idrak edemez.
Çocuk doğunca bebeğe süt emziren anasına, her süt emzirişinde bir canlıyı ihya etmişçesine sevap verilir.
Çocuk büyüyüp memeden kesilme zamanı gelince vazifeli melek annenin her iki omzuna vurarak der ki: ‘Hiç günahın kalmadı pak oldun. Haydi, işe günahsız olarak başla!’

ÖMEREFE

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun kardeşim çok beğendim gerçekten birde doğum sancisi olan bir kadinin ettiği dua kabul olurmuş ben denedim gerçektende ettiğim dualar o sene içerisinde kabul olduğunu gördüm

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Allah c.c. razı olsun ben doğum sancısı falan çekmedim zaten Rüya hanımda karnımda ters duruyordu :) ilk 6 ay emzirdim sonra bıraktı bu olayı o zamanlar bilseydim benim için çok daha iyi olurdu...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt