Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Anne Kalbi... (1 Kullanıcı)

кυѕαу

Kayıtlı Kullanıcı
Delikanlı, katı yürekli bir kızı sevmiş ve onunla evlenmek istemişti. Ancak kız, korkunç bir şart ileri sürerek:

- Senin sevgini ölçmek istiyorum, dedi. Bunun için de köpeğime yedirmek üzere bana annenin kalbini getireceksin.

Delikanlı, tüyler ürperten bu teklif karşısında ne yapacağını şaşırmış ve uzun bir tereddütten sonra hislerine mağlup olup annesini öldürmeye karar vermişti. Annesi, belki de durumu farkettiği icin oğluna fazla direnmedi. Ve cocuk, annesini öldürerek kalbini bir mendile koydu.

Delikanlı , kızın isteğini yerine getirmiş olmanın heyecanıyla yolda koşarken, ayağı bir taşa takıldı. Kendisi bir tarafa, mendil icindeki kalp bir tarafa fırladı. Canının acısından, ağzından ister istemez "Ah anacığım!" sözleri döküldüğünde annesinin tozlara bulanan ve hala soğumamış olan kalbinden bir ses yükseldi:

- Canım yavrum, bir yerin acıdı mı?

кυѕαу

Kayıtlı Kullanıcı
Annelerimizin hakkı ödenırmi kardeşlerim..

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
ANALIK Bu kadar kutsaldır.bunU Anneler anlar.*Yar bulunur ama ANALARIMIZ bir tanedir.zor bulunur.*

кυѕαу

Kayıtlı Kullanıcı
çok haklısın kardeşim..cennet anlarimizin aga altındadır ..boşuna demişler büyüklerimiz..

BİŞR

Kayıtlı Kullanıcı
annelerin hakkı ödenmez,cennet ayakları altındadır ama sağken değerini bilmiyoruz öldükten sonra değerini anlıyoruz amma işişten geçtikten sonra.ANA GİBİ YAR OLMAZ

ilhan balta

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizlerden bir çok şeyler öğrenecem şimdi sizlere bişey soracam ve bunun yanıtını bilen varsa bana yazsın askerde ölen bir askerin naaşı toprağa verilinceye kadar ağlamasıdır (konu) cenaze ağlarmı

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Delikanlıda kızda iğrençler:a13:

Bu kadar kimse iğrençleşemez herhalde ama bir kız için yada başka bir sebep için annesinin kalbine hançer indirenlerde mevcuttur..
Annenin kalbini kırmaya layık hiç bir şey olamaz.
Allah celle celalüh bizleri afvetsin,hayırlı evlatlardan eylesin (amin)

l_ahsen_l

Kayıtlı Kullanıcı
cok etkileyici bir sey , gercekten annelerin ve babalarin hakki hic bir zaman odenmez.ne vardi sanki anacina bi zarar vermeseydi de onu sevdigi kiza tercih etseydi zor bile olsa.
Aglarsa anam Aglar gerisi yalan aglar :)

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
Canım annem ya ben bir gidip elini öpücem.Sağol ben bunu okumuştum iyiki buraya da taşımışsın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt