Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

anlatılmaz dertlerim var (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan sevinç 54
  • Başlangıç tarihi
S

sevinç 54

selamun aleyküm arkadaşlar anlatılması çok güç dertlerim var nolur benim için dua edin dualar müşterektir kimin duasının kime geçecegi belli olmaz belki rahata kavuşurum allah razı olsun

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH sıkıntılarınızı gıdersın inşallah feraha kavusursunuz ALLAH ın iznıyle

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
aleykum selam rabbim dertlerinize haylısı ile derman olsun kardeşim
selam ve dua ile

***derman aradım derdime derdim bana derman imiş***

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
selamun alyküm kardeşim.
herkesin içinde ne sıkıntılar ne dertler var.harkesin ki kendine büyük.rabbim kimseye taşıyamıyacağı yük yüklemezmiş.yinede bugünümüze hamdolsun.rabbim bugünümüzü aratmasın inşALLAH.sizi ve tüm sıkıntıda olanlara hayırlı ferah kapıları açsın rabbim en kısa zamanda inşallah kardeşim.selametle sabır ve dua ile rabbimize emanetsin

ahiret-yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm rabbim sikintilarinizi tez elden gecirsin bu mübarek ayda insalllah rabbim herseyi gönlüne göre verir selam ve dua ilee allaha emanet ol

sefilkull

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam RABBİM senin bütün sıkıntıdaki yardıma muhtaç müslüman kardeşlerimin yar ve yardımcısı olusun. Bu dünya imtihan dünyası yeterki imtihanı kazananlardan olalım,selametle kardeşim...

illaki_sevgi_73

Yasaklı Kullanıcı
ALLAH sıkıntılarınızı gıdersın inşallah feraha kavusursunuz ALLAH ın iznıyle
selamünaleyküm rabbim sikintilarinizi tez elden gecirsin bu mübarek ayda insalllah rabbim herseyi gönlüne göre verir selam ve dua ilee allaha emanet olaleyna ve aleküm selam Allah dertlerinize hayırlı dermanlar versin inşALLAH

Allahım ramazan ayından günahlardan arınmış olarak çıkabilmemizi tüm ÜMMETİ MUHAMMEDE nasib eyle

FERDİ 06

Kayıtlı Kullanıcı
allah yardimcin olsun allaha emanet ol

egitim44

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş dularım seninle ama sende salat-ı tefrice okumayı ihmal etme

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt