Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<ALLAH'TAN ASKI DILEMEK> (1 Kullanıcı)

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
RABBIM...!
Bir insan koy kalbime,
Ama o insan senin de sevdigin olsun
Ve bana öyle bir insan sevdir ki ,
O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun.
Beni öyle bir insanla bulustur ki, benden önce Onunla bulusmus olan sen olasin
Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin uzerinde Senin elin olsun
Bana öyle gözler göster ki ,Ben o gözlerden sana bakayim...
Bana öyle bir sevgili ver ki,,O gözler cennete acilan iki pencere olsun....
Onunla oyle bir yolda yürüyelim ki,, Kilavuzumuz sen olasin...
Ey Rabbim Oyle bir sevgili verki bana ,Ona sarildigimda kainat bize baksin..
Birbirine sarilsin... Sevgimiz, kurtla kuzulari baristirsin...
Bize bakip seytan Adem'e secde etsin...
Günah sevap ugruna kendini feda etsin....
Olüler birer birer uyansin sevgimizle....
Bize öyle bir sevgili ver ki Rabbim!
.Sevgimizde Muhammed sevilsin...
Oyle sevelimki birbirimizi Hz. Hatice göklerden bize seslensin..
Ve desin ki;
"Bak ya Muhammed bak su sevgililere onlar bizde...
bizde onlardayiz.Bak Askimiz birkez daha yasaniyor yer yüzünde..
Allah Askimizi öyLe cok seviyorki binlerce insana yasatiyor..

selam ve dua ile....B)B)B)

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
RE: <ALLAH'TAN ASKI DILEMEK>

Esselamun aleyküm kardeşim Rahman razı olsun güzel dualarınıza canı gönülden amin diyorum selam ve dua ile..

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı

zynp_rukiye yazdı:
Esselamun aleyküm kardeşim Rahman razı olsun güzel dualarınıza canı gönülden amin diyorum selam ve dua ile..

aleykum selam canm kardesim...amin..cumlemizden Rahman razi olsun....dualarinizda yer almak dilegi ile....Rabbime emanetsin....B)B)B)B

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
selamün aleyküm ablacım.
paylaşım çok güzeldi.. çok sevdiğim bir şiirdi. hatırlamış oldum. Allah razı olsun.Allah'a emanet olun. selam ve dua ile.
aleykum selam canim kardesim..mutlu ettysem ne mutlu bana;);)
RAHMAN cumlemizden razi olsun...dualarinizda yer almak dilegi ile...Rabbime emantsin...

B)B)B)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

AMİN..B)B)B)

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı

leyla Belgin yazdı:
AMİN..B)B)B)
ve aleykum selam canm kardesim..amin ecmain..begendigine sevindim;)
selam ve dua ile...B)B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm canım kardeşim..

Bugün sizin de doğum gününüzmüş..Rabbimiz c.c hayırlara vesile eylesin bu güzel günü ve birlikte nice senelere erişmemizi nasip eylesin inşallah..Her daim size duacıyım güzel kardeşim..Gurbette Rabbimiz c.c yar ve yardımcınız olsun her daim inşallah..Doğum gününüz kutlu olsun canım kardeşim. Sağlık, sıhhat ve mutlulukla örülü bir hayat sürmeniz dileğiyle..

Selam, daimi dualar ve baki muhabbet ile inşallah..En Emin'e, En Dost'a emanetsiniz canım kardeşim..B)

7.JPG

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm canım kardeşim..

Bugün sizin de doğum gününüzmüş..Rabbimiz c.c hayırlara vesile eylesin bu güzel günü ve birlikte nice senelere erişmemizi nasip eylesin inşallah..Her daim size duacıyım güzel kardeşim..Gurbette Rabbimiz c.c yar ve yardımcınız olsun her daim inşallah..Doğum gününüz kutlu olsun canım kardeşim. Sağlık, sıhhat ve mutlulukla örülü bir hayat sürmeniz dileğiyle..

Selam, daimi dualar ve baki muhabbet ile inşallah..En Emin'e, En Dost'a emanetsiniz canım kardeşim..B)

7.JPG

canm kardesim Allah cc ebeden razi olsun ins....ne guzel dusunmussun guzel yuregine diline ellerine saglik olsun....ben o kadar mutlu ettin ki Rabbim de seni mutlu eder ins hem bu tarafta hem obur tarafta.....:A hamileligimden dolayi nete giremiyorum...aslinda islerim yogun hizmet aski icin...firsat bulamiyorum canm kardesim....eylul ayinda ins kismetse turkiyeye gelmeyi dusunuyorum Rabbim nasip ederse izmirede ugricam ins o zaman seni yani ahretlik kardesimi gormek icin elimden geleni yapicam ins hem yigenni de gormus olursun....senn dogum gunun ne zaman bilmyorum ama Rabbim sana hayrli ve guzel omur nasip eder ins hem yuregin gibi guzel bi hayat surersin amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn......En Emin'e, En Dost'a emanetsin canım kardeşim..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
canm kardesim Allah cc ebeden razi olsun ins....ne guzel dusunmussun guzel yuregine diline ellerine saglik olsun....ben o kadar mutlu ettin ki Rabbim de seni mutlu eder ins hem bu tarafta hem obur tarafta..... hamileligimden dolayi nete giremiyorum...aslinda islerim yogun hizmet aski icin...firsat bulamiyorum canm kardesim....eylul ayinda ins kismetse turkiyeye gelmeyi dusunuyorum Rabbim nasip ederse izmirede ugricam ins o zaman seni yani ahretlik kardesimi gormek icin elimden geleni yapicam ins hem yigenni de gormus olursun....senn dogum gunun ne zaman bilmyorum ama Rabbim sana hayrli ve guzel omur nasip eder ins hem yuregin gibi guzel bi hayat surersin amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn......En Emin'e, En Dost'a emanetsin canım kardeşim..

Selamün Aleyküm canım kardeşim..Evet biliyorum bir forumda belirtmiştin. Çok üzülmüştüm dualara ihtiyacın olduğunu yazdığında:gulegule..Rabbimiz c.c yardımcın ve refikin olsun inşallah canım kardeşim..Dualarındasın bu kardeşinin her daim..Eylül'ü sabırsızlıkla bekleyeceğim inşallah canım kardeşim..Çok çok sevindim bu habere:D..Rabbimiz c.c en kısa zamanda nasip eyler inşallah..İzmir'de bir akrabanız olduğunu yazmıştın ve bana da nerde ikamet ettiğimi sormuştun canım kardeşim. Demek büyük gün Eylül'de inşallah, Allah c.c razı olsun, bekleyeceğim inşallah kardeşim.Başım, gözüm üstüne, çok memnun olurum..Yeğenimi de göreceğim Allah'ın izniyle:evet..Rabbimiz c.c sağlıklı, sıhhatli olmasını nasip eylesin yeğenimin inşallah..Senin de inşallah güzel kardeşim..Güzel dualarına kalbi aminler..Ecmain inşallah..Seni çok özledik, kendini özletme inşallah canım kardeşim..

Sen de En Emin'e, En Dost'a emanetsin..Selam ve baki muhabbetle inşallah..B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt