Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

allahın sevgisini kazanmak ve herzaman onu yakınında hissetmek (1 Kullanıcı)

zeynep36

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ... ALLAH'ın selamı üzerinizde olsun ben kendimi birdim bireri hep onu kendime yakın hissettim ve ona inandım şükürler olsun onu sevmek o kadar güzel ki muhteşem birşey anlatırmaz veya anlatamassın yalnız onunda seni sevdiğine inanırsın onun merhametini hissedersin onu sevmek herşeyden üstün gelir anneden babadan kardeşinden ailenden herşeyden ama herşeyden üstün gelir evet yaradanı sevmek kalbin onun için atar kanın onun için kanar gözlerin yalnız onun güzelliklerini ve onun büyük nimetlerini görür her nerye bakarsan bak onu görürrsün bazen onunla konuşur huzur bulursun o seni duyar ve çaresiz günlerimizde bize kapılar açar ve ben burdayım der çünkü ALLAH'ında seni çok sevdiğini bilirsin. ALLAH'ı sevmek işaallah bu duyguları bütün müslüman kardeşlerimde tadar ALLAH'ın bütün kapıları açık o rahman ve rahimdir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt