Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALLAH'ın selamı ve bereketi üzerinize olsun (1 Kullanıcı)

gubde

Kayıtlı Kullanıcı
siteyi düzenli bi şekilde her zaman takip eden ama bunu hep karanlıkta yapan bırıydım sımdıye kadar yazılan yazıları okuyan burda hep olan sıteyı yanlız bırakmayanları az cok tanıyorum aslında allah hepınızden razı olsun cunkü farkında olmadan o kadar cok konuda yardımcı oldunuzkı bana ayaklarımın ustunde duramadım kendımı ucurumun kenarında hıssettıgım her an sıteye kostum aslında artık burası sıte degıl benım ıcın gercı herkez ıcın oyledır emınım herzaman bırılerının yardım ıcın bekledıgı bı ev burası..oncelıkle bu evde yasayan abı ve ablalarıma benden kucuk olan kardeslerıme kendımı tanıtıyım 23 yasında 4.sınıf universite ogrencısı bı bayanım ,, bunca zaman gerıden takıp edıp sıteye sımdı nıye uye olduguma gelırsek bı cıkmazın ıcıne dustum ve sımdı yanlızım yardım ısteyecek kımsem yok aklıma burasıı geldi.en basından baslayarak sıze anlatmak ıstıyorum ben aılesıne dıretıp savas acıp basortumu kazanmıs bırıyım hayatımıda oyle dusunen bı ınsanla bırlestırmek ıstedım hep cıkarsız sadece allah dıyen bırıyle sımdı ole bırını rabbım cok sukur karsıma cıkardı ve sımdı ciddeye bınmesını ıstıyoruz zamanın geldıgını dusunup..aılesı gelmek ıstıyordu abime söyledım ılk ama o karsı cıkıyo sımdı aynı evde yasıyoruz ama benı gormezden gelıyo konusmuyo hıc sayıyo benı ben hayırlı ısımın olmasını cok ıstıyorum ama bu sekılde olmasını degıl kırık kalplerle yada kavga gurultuyle ne yapıcamı bılmıyorum nasıl bı tavır almalıyım onuda bılmıyorum dualarınıza sımdı gercekten cok ıhtıyacım var herkezın gonul rızası olarak olsun ıstıyorum bu cıkmazdan tek dua ıle kurtulurum ancak allah kurtarır benımle bırlıkte rabbime benim için dua edermısınız sımdı sıze cok ıhtıyacım var

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam ve rahmetulahi ve berekatühü
hoş geldin kardeşim aramıza
üyeliğin hayırlı ve daim olsun inşallah
allah yar ve yardımcınız olsun
selametle

Mustafatuncali

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim
Üyeliğimiz Hayırlı Olsun İnşALLAH ve Dualarım Sizinle.

Mevlam Yar Ve Yardımcınız Olsun..

bedavih

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam ve rahmetulahi ve berekatühü

Hoşgeldin hoşlukklar bulursun inşaAllah...Birbirimizden hakkıyla istifadelenmemeiz du'asıyla..RABBIM sıkıntılarını alıp yerine huzur ve afiyet koysun inşaAllah...

slm ve baki muhabbetle kal....

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim
Üyeliğiniz hayırlara vesile olur inşallah..
Allah hakkınızda hayırlısını versin...
Allaha emanet olun....

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim...
Aramıza hoş geldin.üyeliğin hayırlı ve daim olur inşaallah...
Selam ve dua ile,RABBİME emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt