Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah'ın selamı üzerinize olsun.. (1 Kullanıcı)

yuna

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
remstan.deviantart.com
Herkese merhaba. Ben 21 yaşında bi genç kızım. Buraya daha önceden üye olmuştum fakat hiç mesaj yazmamıştım. Bu zamana kısmetmiş.
Üniversitede 3. senemdeyim. Güzel sanatlarda grafik tasarım okuyorum.
İlkokul 1den beri elimden geldiğince beş vakit namazımı kılmaya çalışan biriyim.
Açık saçık gezme, makyaj yapma, kısaca süslenme gibi alışkanlığım da yok. Bugünlerde kıyafetlerime daha da bir dikkat etme isteği uyandı içimde. Kendime biraz daha çeki düzen vermek istiyorum. Aslında kapanmayı istiyorum ama önce kıyafetlerle kendimi alıştırmamın daha iyi olacağını düşündüm.
Bir de kuran öğrenmek istiyorum. Küçük bi çocukken camilere, hocalara gitmeye hep korkardım, yapı olarak da hep kendi başıma, içe dönük sesiz biriydim. Annem çok çabuk sinirlendiğinden o da bana öğretemedi. Duaları yasinleri okurken hep türkçe yazılışlarından okuyorum. Bir dahaki ramazana kadar kuran okumayı öğrenebilmeyi çok istiyorum. Yüce Allah inşallah bunu bana ve benim gibilere nasip eder.
Şimdilik bu kadar, geçmiş bayramınız da mübarek olsun...

Umut_Yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tansu-gamzem.tr.gg
Herkese merhaba. Ben 21 yaşında bi genç kızım. Buraya daha önceden üye olmuştum fakat hiç mesaj yazmamıştım. Bu zamana kısmetmiş.
Üniversitede 3. senemdeyim. Güzel sanatlarda grafik tasarım okuyorum.
İlkokul 1den beri elimden geldiğince beş vakit namazımı kılmaya çalışan biriyim.
Açık saçık gezme, makyaj yapma, kısaca süslenme gibi alışkanlığım da yok. Bugünlerde kıyafetlerime daha da bir dikkat etme isteği uyandı içimde. Kendime biraz daha çeki düzen vermek istiyorum. Aslında kapanmayı istiyorum ama önce kıyafetlerle kendimi alıştırmamın daha iyi olacağını düşündüm.
Bir de kuran öğrenmek istiyorum. Küçük bi çocukken camilere, hocalara gitmeye hep korkardım, yapı olarak da hep kendi başıma, içe dönük sesiz biriydim. Annem çok çabuk sinirlendiğinden o da bana öğretemedi. Duaları yasinleri okurken hep türkçe yazılışlarından okuyorum. Bir dahaki ramazana kadar kuran okumayı öğrenebilmeyi çok istiyorum. Yüce Allah inşallah bunu bana ve benim gibilere nasip eder.
Şimdilik bu kadar, geçmiş bayramınız da mübarek olsun...

AMİN...inşALLAH,
tekrar hoşgeldiniz diyeyim o zaman,
üyeliğiniz daim olur inşALLAH...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetllahi ve berekatuhu"
allah yolunuzu açık etsin.selametle kalın.hayırlı paylaşımlar diliyorum.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim, hoş geldin safalar getirdin.
Üyeliğin hayırlı ve daim olsun.
Allah cc. niyetin ile amel etmeyi nasip eylesin inşallah.
O'nun cc. yolu ne güzel..
O'na cc. yalvarmak, istemek, karşılığını almak, ibadet etmek, emirlerine riayet etmek ne güzel..
O'nun cc. Nebi'si s.a.v. ne güzel..
Elhamdülillah...
Rabbim yolunda muvaffak etsin.
Amin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt