Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allahın selamı sizlere... (1 Kullanıcı)

saksay66

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar...Muharrem ayınızı kutluyorum...Dini bilgilerim pek derin değil ne yazık ki...Faydası olması amacıyla foruma katıldım...Hem yeni insanlar tanımak güzeldir..Kalın sağlıcakla..

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar...Muharrem ayınızı kutluyorum...Dini bilgilerim pek derin değil ne yazık ki...Faydası olması amacıyla foruma katıldım...Hem yeni insanlar tanımak güzeldir..Kalın sağlıcakla..

Selamun Aleykum kardeşim,
Hoş geldin ,hayırlı olsun inş.canım hepimiz birbirimizden güzel birşeyler öğrenmek ,dualarda buluşmak için buradayız.Fakat söylemedi deme ,burası bağımlılık yapıyor ,bir geldin m bir daha gidemiyorsun.
Canım ben burada olmaktan çok mutlu ve istifadeliyim ,inş. senin içinde öyle olur.
Selam ve dua ile
----------
tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm,

Aramıza hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı olur inşaAllah...

mir_erhan

Moderator
Aletküm selam...
...hoş geldin..inşallah hayırlı olur senin için...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun...
öğrenmenin yaşı yoktur..beşikten mezara kadar ilim demiş büyklerimiz...inşaALLAH sizde bu siteden gereği gibi faydalanırsınız...burası bir paylaşım formu herkes bildiğini paylaşıyor bu sayede bilmeyenlerde öğrenmiş oluyor...
selam ve dua ile kalın...

saksay66

Kayıtlı Kullanıcı
Hepinize teşekkürler arkadaşlar...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt