Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah'ın Sadık Kulu : Barla (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın Sadık Kulu : Barla | O Bir Kış Vakti Geldi!

Türkiye'de 'Motion capture' tekniğiyle çekilen ilk uzun metrajlı animasyon filmi 'Allah'ın Sadık Kulu: Barla', izleyenlerden tam not aldı. Filmin galasına katılan sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda kişi, filmin kardeşlik mesajı verdiğini ve Bediüzzaman Said Nursi'nin daha iyi anlaşılacağını aktardı.

9baq7m.png

Shareflare.net ist ein komplett kostenloser One-Click-Hoster. Lade deine Dateien hoch und verteile sie kostenlos. Wir haben keinerlei Begrenzungen; weder der Speed, die Dateigröße noch der Speicherplatz werden bei uns eingeschränkt. Das hochladen und

Shareflare.net ist ein komplett kostenloser One-Click-Hoster. Lade deine Dateien hoch und verteile sie kostenlos. Wir haben keinerlei Begrenzungen; weder der Speed, die Dateigröße noch der Speicherplatz werden bei uns eingeschränkt. Das hochladen und

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Verdiginiz link parali, yada burda oyle yaziyor 7 eurodan 100 euroya kadar tarifi var
Baska yer buldum belki izlemek isteyen olur; bende izleyeyim bakalim
[video]http://www.cinemalux.org/spip2/Allah-in-Sadik-Kulu-Barla[/video]

Kusura bakmayin, kisa tanitim filmiymis:a43:

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bu siteden dosya indirmediğiniz belli oluyor. Free bölüme geçmezseniz dolar ve euro görmeye devam edersiniz.

Ayrıca verdiğiniz linkte sadece frangman var.

Free ye basınız ardındanda download file botununa basınız. Hepsi bu kadar.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allahın sadık kulu .
Izledim.ve beni çok etkiledi.
RabbiM razı olsun .emeği geçenlerden.
Selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt